Sterowniki do ScanMaker 4800 (Win 7 64bit)

Tak jak w temacie. Niby udało mi się coś zassać przez Windows Update (ale prawdopodobnie są to sterowniki jeszcze pod XP), program ScanWizard do obsługi skanera też się instaluje. Urządzenie jest "zainstalowane" na liście [i]Urządzania i drukarki[/i], ale kliknięciu na ikonę skanera pojawia mi się tekst [i]Do korzystania z tego urządzenia wymagany jest sterownik WIA. Zainstaluj go z instalacyjnego dysku CD lub witryny sieci Web producenta i spróbuj ponownie[/i]. Krótko mówiąc: jest sterownik w systemie, ale nie działa. Jeśli chodzi o stronę producenta to jest trochę ubogo, w całym Google zresztą też. Jest szansa, że istnieją takie drivery? A może te drivery są dobre, tylko ja coś pogmatwałem. Pozdrawiam EDIT: Ooops nie ten dział. Powinno być w sterownikach. Jestem tu nowy i jeszcze się gubię :)

Odpowiedzi: 3

A na stronie producenta szukałeś?
XanTyp
Dodano
31.10.2009 06:40:24
Coś znalazłem tutaj: http://www.bioticaindia.com/scanmaker-4800.html , ale mam wątpliwości czy to nie jest jakiś fake lub nawet trojan. Poza tym nie da się ściągnąć ;/
Gh0st87
Dodano
30.10.2009 20:30:10
Siódemka jeszcze się nie dochrapała osobnego działu podzielonego na kategorie więc może to zostać tutaj.
XanTyp
Dodano
30.10.2009 18:48:22
Gh0st87
Dodano:
30.10.2009 17:11:42
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1