Sterowniki do karty dzwiekowej i sterowniki Ethernet

Witam ! Mam problem, pozniewaz kupilem ostatnio komputer uzywany i mam problem ze sterownikami do karty dzwiekowej. Wiec prosze o pomoc w znalezieniu sterownikow do kart dzwiekowej lub plyty glownej. To sa parametry mojego komputera: [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b8614845d53e7b39]Parametry[/url] Mam rozwniez problem ostatnio z internetem poniewaz nie wykrywa mi jakiegos ethernet i jak sprawdzalem predkosc internetu to mam okolo 500 kb a mam miec 1mb. Co sie dzieje ? Oto [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=27507e78c2591f29]screen z panelu sterowania[/url] Z gory dziekuje !

Odpowiedzi: 2

dzieki wielkie za pomoc !!
bobirobi
Dodano
14.10.2008 12:22:01
Z wiadomości z everesta nie jestem w stanie ustalić jaka to jest płyta główna (producent i model). Rozumiem że karta dźwiękowa jest zintegrowana. Dlatego też należy pobrać sterowniki dostosowane do Twojej płyty głównej. W razie jak problem by się powtarzał, należy się udać na stronkę realteka i z stamtąd pociągnąć najnowsze stery w wersji archiwum (nie samowypakowywującej) i nagrać je na płytkę. Po wypaleniu w menadżerze urządzeń znaleźć kartę dźwiękową, następnie właściwości>aktualizuj sterownik i sam winien z płytki sobie znaleźć co potrzeba. Niestety często nie da się zainstalować najnowszych sterowników bezpośrednio tylko system musi sobie je znaleźć na płycie, dlatego droga jaką opisałem jest z lekka zawiła... Odnośnie karty sieciowej wychodzi na to że nie została zainstalowana do końca poprawnie, ponieważ system do końca jej nie rozpoznaje. Widzi ją jaki inne urządzenia,a powinien w podkategorii kart sieciowych. Podejrzewam że sterowniki. Jeśli karta sieciowa jest zintegrowana to mamy kolejny powód ku temu by ustalić producenta płyty głównej i udać się na jego stronę. Ewentualnie spróbuj w menadżerze urządzeń opcji odinstalowanie sterownika (powinien pozostać ten ogólny Microsoftu) i wtedy zrobić test.
Razorek
Dodano
13.10.2008 20:03:03
bobirobi
Dodano:
13.10.2008 15:29:01
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1