sterowniki do hp laserjet 1000

Witam Poszukuje sterownikow jak w temacie. Na stronie HP cos poszukalem ale nie da sie tego sciagnac, google tez nie zna odpowiedzi. Moze ktos z was wie jak zainstalowac ta drukarke pod windowsem 7. Dodam ze sterowniki z plyty dolaczonej do drukarki tez nie dzialaja:/

Odpowiedzi: 6

INSTALACJA STEROWNIKOW HP NA WINDOWS 7 LUB VISTA [b][/b][i][/i][i][/i][size=9][/size][color=red][/color][b][/b]1 ściągamy sterowniki do drukarki hp np: laserjet 1000 na system xp 2 po ściągnięciu pliku robimy tak klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy wypakuj sam stworzy folder 3 klikamy na panel sterowania > sprzęt i dźwięk > menedżer urządzeń 4 szukamy tam niedziałającej drukarki klikamy na nią prawym przyciskiem i wybieramy aktualizacja sterowników 5 wybieramy przeglądaj mój komputer zaznaczamy uwzględnij pod foldery i szukamy naszego folderu wypakowanego z sterownikami do hp punkt 2 6 I to na tyle pozdro BYDGOSZCZ POLAND w razie problemu macie GG39229218 pozdrawiam [center][/center]
bydgoszczjan
Dodano
03.03.2012 19:55:15
aby zainstalować drukarkę wystarczy ściągnąć windowsXP mode. Zamiast mnie krytykować mogliście pomóc mi rozwiązać problem a nie udawać tylko mądrych jak widać ranga użytkownika nie świadczy o jego wiedzy. Co z was za moderatorzy jesli nie posiadacie czacunku do zdania użytkownika forum oraz nie potraficie rozwiązać podstawowych zagadnień.
di4blos
Dodano
11.02.2010 16:14:35
  • Veers 12.02.2010 09:18:51

    Odpowiadam: [quote=di4blos]aby zainstalować drukarkę wystarczy ściągnąć windowsXP mode. [/quote] Aby ściągnąć XP Mode - trzeba mieć odpowiednią wersję Windows 7. Nie mamy tu zwyczaju snuć domysłów nad posiadaną przez użytkownika wersją systemu. Co do zaś samego XP mode - to to nie jest rozwiązanie - tylko proteza która działa - być może w twoim przypadku (jednak np. w przypadku nie posiadania odpowiedniego sprzętu, wersji Windows 7 czy używania programu odwołującego się bezpośrednio do sprzętu) to "rozwiązanie" wcale nie jest rozwiązaniem. [quote=di4blos]Zamiast mnie krytykować[/quote] Proszę mi wskazać w którym miejscu cie krytykuję ? [quote=di4blos] mogliście pomóc mi rozwiązać problem a nie udawać tylko mądrych[/quote] Nikt tu nie udaje mądrych (może poza niektórymi piszącymi posty bez ładu i składu). Tu się nie da udawać. Tu można albo wróżyć z fusów, albo PRÓBOWAĆ pomóc, bo użytkowników którzy są przygotowani do przyjęcia pomocy można policzyć na palcach obu dłoni. [quote=di4blos] jak widać ranga użytkownika nie świadczy o jego wiedzy[/quote] Jaka ranga ? Pomyliło ci się z FUNKCJĄ na forum. Jeśli zaś szukasz supportu technicznego od Windows 7 - to po prostu pomyliłeś fora - bo nikt ze znanych mi odwiedzających to forum takiego supportu nie świadczy. Ci którzy tu zaglądają, to w większości tacy sami amatorzy jak ty. Żebyśmy się źle nie zrozumieli: ja mogę wykazać się większą wiedzą niż przeciętny użytkownik w temacie Windows 2003 SBS, ale nie będę się wypowiadał w tematach poruszających tematykę programowania w C++. [quote=di4blos] Co z was za moderatorzy jesli nie posiadacie czacunku do zdania użytkownika forum oraz nie potraficie rozwiązać podstawowych zagadnień.[/quote] "Szacunku do zdania użytkownika na forum" ?? Jasssssne. Następnym razem odpiszę ci używajac różowej czcionki i wstawię jeszcze kilka gifów z kwiatkami żebyś nie czuł się urażony. "Nie potraficie rozwiązać podstawowych zagadnień" ? Potrafimy więcej niż ci się zdaje. Ot dla przykładu : potrafimy czytać co producent pisze na temat sterowników do danego sprzętu, miast ściągać coś czego "nie da się ściągnąć". Zakończę filozoficznie: takich macie moderatorów na jakich sobie zasługujecie. Jeśli zaś chcesz zgłębić temat - zapraszam do lektury tekstu kryjącego się pod linkiem w mojej sygnaturce.

Coś kiepsko pamiętasz di4blos - bo na XP nie wszystkie sterowniki "pasowały" od Win98. Ponadto powinieneś się cieszyć że w ogóle będą sterowniki, bo twoja drukarka ledwo się załapała w/g tego co piszą na stronie producenta. Tak więc odwracając kota ogonem - co za badziewny producent drukarek - zaraz minie rok od wydania nowego systemu a on nawet głupiego sterownika nie może napisać ...
Veers
Dodano
11.02.2010 00:28:19
Zmusił Cię ktoś do kupna tego "badziewia"? Oprogramowanie pod Siódemkę faktycznie jest w powijakach, ale te skargi proszę kierować do MS. A co do 98/XP... inne wersje, inne problemy. Nie ma co porównywać.
XanTyp
Dodano
10.02.2010 19:25:43
co za badziewny system :/ Pamiętam, że jak kiedyś XP byl nowościa to działały na nim sterowniki z win98 a tu taka lipa:/
di4blos
Dodano
10.02.2010 12:39:08
Nic dziwnego że nie możesz "ich" ściągnąć, bo na stronie producenta można jedynie znaleźć informacje kryjącą się pod tym linkiem, mówiącą że "HP obecnie pracuje nad rozwiązaniem programowym wspierającym twój produkt w Windows 7. Rozwiązanie będzie dostępne wkrótce. Proszę wróć znowu by sprawdzić aktualizacje. Możesz też zarejestrować się w HP by otrzymywać pocztą informacje o bieżących aktualizacjach sterowników." To tyle producent. Możesz spróbować ręcznie zainstalować jakąś zbliżoną drukarkę HP której sterowniki 7 ma już w sobie. Niestety - to rozwiązanie to czysta metoda "uda-się-nie-uda-się".
Veers
Dodano
10.02.2010 09:18:33
di4blos
Dodano:
10.02.2010 02:29:42
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1