Sterowniki dla PCI serial 2-port controller

Witam. Potrzebuję "czegoś" aby zainstalować kartę PCI z dwoma portami rs232. Standardowe sterowniki nie ruszają. Producenta nie znam (!?) to "coś" wygląda następująco: http://www.gotel.fc.pl/ggnet/rs_2.gif. System operacyjny Windows Vista x64 Home premium pl (niestety).. Dla zainteresowanych mogę udostępnić wszystkie sterowniki, które otrzymałem z tym kontrolerem (aż 400kb danych o.o). Jaka jest szansa, żeby to coś ruszyło.. Jeżeli nie ma, co kupić/zrobić żeby mieć port rs232. Pilne. Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam dzieki za info post niżej. już poprawiłem.

Odpowiedzi: 3

W menadżerze urządzeń systemu też nie widać tej karty (jako nieznane urządzenie np.)? POdczas instalacji sterownika dołączonego do urządzenia wystepują jakieś komunikaty, błędy? Możesz te sterowniki które masz gdzieś wrzucić i udostępnić na forum? Może da się z plików odczytać chociaż producenta i model urządzenia.
SLAY3R
Dodano
23.03.2008 23:43:25
  • furek 26.03.2008 13:27:21

    [quote=SLAY3R]W menadżerze urządzeń systemu też nie widać tej karty (jako nieznane urządzenie np.)?[/quote] Źle się zrozumieliśmy ;), kartę komputer widzi (jako port szeregowy PCI), ale nie jako model oraz nie przyjmuje sterowników podanych na płycie "nawet nie chce ich zlokalizować" Sterowniki z płyty (rar 190kb:D): [url=http://000001.yoyo.pl/karta.rar]klik[/url]

w everescie home wykrywa jedynie kartę WiFi oraz graficzną (jeżeli chodzi o sprawdzenie w urządzeniach PCI). Oraz mostki i inne bzdety, ani śladu innego urządzenia. Jakieś inne pomysły? Jeżeli nie ma rady, aby to zainstalować na windows vista, prosiłbym o jakąś pomoc w zakupie czegoś innego, naprawdę jest to mi pilnie potrzebne. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
furek
Dodano
23.03.2008 01:01:32
Probowałeś programu everest? Może on będzie w stanie zidentyfikować to urządzenie lub chociaż producenta. I to nie jest PCIE tylko zwykłe PCI
SLAY3R
Dodano
22.03.2008 22:48:51
furek
Dodano:
22.03.2008 19:37:51
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1