Sterowniki ATI Radeon 7500, Strasznie powoli system się uruchamia.

Witam. Od niedawna mam kartę Radeon 7500 64MB (pojawiła się potrzeba posiadania DVI) Wcześniej był G-Force5200 - wszystko śmigało jak trzeba! Po zainstalowaniu sterów do Radeona (Catalyst albo sam sterownik - bez znaczenia) system bardzo powoli się uruchamia, ale wygląda to tak, że pojawia się ekran logowania "zapraszamy" który wyświetla się nieco dłużej niż zwykle, potem wskakuje moja tapeta i... długo, długo nic (jakieś 30 sek.), a potem normalnie się wszystko uruchamia. Jak jest już ta tapeta to da się odpalić menadżera zadań: Proces bezczynności 99%, RAM prawie nieużywany. Po tych 30 sek. wszystko rusza jak trzeba. Przetrzepałem już kilka forów, siedzę nad tym od wczoraj... skończyły się pomysły... Szukajka też mi nie pomogłą... What now?!

Odpowiedzi: 1

jaki system ? Wez z polecen autostartu (msconfig->uruchamianie) odptasz Catalyst Control Center. A jeszcze zapytam czy po zmianie karty wszystko bylo wyczyszczone ? Robiles moze formata ? Czesto w systemie zostaje duzo syfu, to jest przejscie z zielonych na czerwonych... wiec polecam wyczyscic system i/lub format.
Ukey
Dodano
28.01.2009 01:05:08
elTrollo
Dodano:
25.01.2009 11:37:35
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1