Statystyki i wyniki ankiety

Opublikowałem wyniki ankiety którą przeprowadzałem w listopadzie oraz statystyke oglądalności serwisu za ostatnie 4 miesiące.

Zapraszam na: http://www.centrumxp.pl/home/ankieta2003.php

Odpowiedzi: 19

Kuba wybacz, ale jezyk mnie swedzial :wink: . Najwyzej sie wykasuje co nieco :P .


A dla Ciebie Pawek mamy juz przygotowane ...


... dyby i odpowiedni kij bejsbolowy :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
06.12.2003 16:32:46
Juź się dowiedział, to zemsta za to, źe nie chcieliście się podzielić :mrgreen: Ale jak spełnicie moje źądania moge to jeszcze wszystko odkręcić :mrgreen:

PS. Szykujcie teraz ciasteczka na dwie wizyty :lol:
Pawek
Dodano
06.12.2003 16:08:37
El Nino, przecieź umawiliśmy się, źe nie będziemy publicznie o tym pisać! To miała być tajemnica! A co jak urząd podatkowy się dowie? Będzie na ciebie!
Anonymous
Dodano
06.12.2003 16:06:06
Kuba:
Mówisz o kontrakcie z MS? Ja o tym nie słyszałem, masz jakieś przecieki?? :–)
No juz dobra. Kuba powiedz wszystkim w koncu co dostajemy – wszyscy co miesiac odpowiednia dzialke – po pareset baksow, z tym ze Wodz dostaje poltora kafla. Do tego gratisowe systemy oraz M$ Office. Tak mozna zyc kurna. Wiedzialem gdzie sie mam zalapac na darmoche :P .
EL NINO
Dodano
06.12.2003 16:03:02
Mówisz o kontrakcie z MS? Ja o tym nie słyszałem, masz jakieś przecieki?? :–)

Gdybym robił tak często te ankiety to musiał bym wprowadzić to o czym napisał mi jeden user wypłniajac ją, tzn "za wypełnienie ankiety powinieneś płacić" :–)
Anonymous
Dodano
06.12.2003 13:18:01
Kuba:
okj, za rok będzie kompatybilna

a co ? dopiero za rok ci sie konczy kontrakt z microsoftem ? :mrgreen: hehe
gieras
Dodano
06.12.2003 12:09:51
okj, za rok będzie kompatybilna
Anonymous
Dodano
06.12.2003 11:21:51
Wujek Bill by mu obcioł wynagrodzenie jakby byłk zgodna z Operką :mrgreen:
PgX
Dodano
05.12.2003 21:27:43
Kuba a moze pomyslisz nad jakas nowa ankieta ?

tylko zeby byla kompatybilna z opera ! :P
gieras
Dodano
05.12.2003 21:18:49
he he. Niestety ani jedno ani drugie :–)
Anonymous
Dodano
03.12.2003 19:00:29
Kuba:
PgX:
Mam jeszcze jedno pytanko do Kuby: Czyemu ta ankieta nie chodziła poprawnie z Operką? Chodzi mi o te paski które trzeba było ustawić w kolejności. Na Operze mi się nie udało ich poprzesuwać :? Ale ankietkę zrobiłem na IE :D


Uźyłem skrytpu z jednej ze stron Microsoft i był on napisany tylko pod IE 6 i więcej, więc dlatego nie działał w Operze (nie mówiąc juź o Netscape)

Kuba powiedz mi ile ci płaci Micro$oft za reklamę :D A moźe Bill to twój daleki krewny :lol:
PgX
Dodano
02.12.2003 23:09:41
godunow:
Kto np. najbardziej bluźnił np. na Microsoft etc..!!

Ja :D :D :D
Pochwalę się :wink: równieź, źe tak samo traktuję RIAA.
krecik
Dodano
02.12.2003 17:32:10
E Panowie ja Pisze z pod Opery 7.23 i chodzi jak widać..

No ale Jakby tak ankieta o usserach to było ciekawe..
Kto np. najbardziej bluźnił np. na Microsoft etc..!!

Pozdrowiam I tak Trzymać Panie Adminie..!!
Anonymous
Dodano
02.12.2003 13:51:49
PgX:
Mam jeszcze jedno pytanko do Kuby: Czyemu ta ankieta nie chodziła poprawnie z Operką? Chodzi mi o te paski które trzeba było ustawić w kolejności. Na Operze mi się nie udało ich poprzesuwać :? Ale ankietkę zrobiłem na IE :D


Uźyłem skrytpu z jednej ze stron Microsoft i był on napisany tylko pod IE 6 i więcej, więc dlatego nie działał w Operze (nie mówiąc juź o Netscape)
Anonymous
Dodano
02.12.2003 11:04:39
Gratuluje wszystkim. :D :D :D Kubo zrobiles baedzo ladna statystyke z jakze pieknymi wynikami. :D :D
theboss78
Dodano
02.12.2003 10:48:48
coz za piekne wykresy :mrgreen: i jakie wyniki !
gieras
Dodano
02.12.2003 08:53:27
Ja teź gratuluję wszystkim i się pytam kiedy ta imprezka co ją Kubuś kiedyś zapowiadał :D

Mam jeszcze jedno pytanko do Kuby: Czyemu ta ankieta nie chodziła poprawnie z Operką? Chodzi mi o te paski które trzeba było ustawić w kolejności. Na Operze mi się nie udało ich poprzesuwać :? Ale ankietkę zrobiłem na IE :D
PgX
Dodano
01.12.2003 23:19:06
Nonono, gratuluję Wam, sobie i wszystkim innym forumowiczom, którzy przyczynili się do takiej a nie innej, jakźe pozytywnej (co wynika z ankiety) opinii o tym miejscu :D

Ale i tak najwieksze gratulacje naleźą się osobom odpowiedzialnym za działanie CentrumXP jako takiego oraz moderatorom na forum, którzy to bacznie pilnują porządku na nim. Brawo chłopaki i dziewczyny. Niech te wysokie noty wszystkie powyźej 7 (na 10 moźliwych) bedą dla Was wystarczającym "zadośćuczynieniem".

Jednak nie mogło się tu obejść bez nutki źalu z mojej strony, gdyź nie załapałem się akurat na tą ankietę i sam nie wiem jak ja to zrobiłem :cry: Wtedy oceny byłyby jeszcze wyźsze :!: :!: :D
Pawek
Dodano
01.12.2003 22:31:11
Nonono, gratuluję Wam, sobie i wszystkim innym forumowiczom, którzy przyczynili się do takiej a nie innej, jakźe pozytywnej (co wynika z ankiety) opinii o tym miejscu :D

Ale i tak najwieksze gratulacje naleźą się osobom odpowiedzialnym za działanie CentrumXP jako takiego oraz moderatorom na forum, którzy to bacznie pilnują porządku na nim. Brawo chłopaki i dziewczyny. Niech te wysokie noty wszystkie powyźej 7 (na 10 moźliwych) bedą dla Was wystarczającym "zadośćuczynieniem".

Jednak nie mogło się tu obejść bez nutki źalu z mojej strony, gdyź nie załapałem się akurat na tą ankietę i sam nie wiem jak ja to zrobiłem :cry: Wtedy oceny byłyby jeszcze wyźsze :!: :!: :D
Pawek
Dodano
01.12.2003 22:31:11
Anonymous
Dodano:
01.12.2003 22:13:25
Komentarzy:
19
Strona 1 / 1