starciłem część kolorów

Witam starciłem część kolorów W MS office i nie tylko. Mimo, że zaznaczam coś, że ma jakis kolor, to mi sie to nie wyświetla. jest wszystko jakieś takie szare. Grzebanie polegało na usuwaniu śmieci, robiłem to wiele razy i nie miałem tego efektu. Kojarząc to efekt ten sie ujawnił po zainstalowania MS Office 10 Pokazałbym Wam w jakimś jpg, ale nie bardzo wiem jak to tu zrobić. To samo miałem w Mozilli, ale przeszedłem na Operę i jest ok, ale w innych programach dalej są braki. Czy ktoś ma jakąś ideę. ?

Odpowiedzi: 3

www.fotosik.pl Załóż konto, pobierz aplikację do wysyłania plików, zainstaluj powiąż ze swoim kontem. Manager fotosika jest o tyle wygodny, że po wysłaniu pliku na serwer od razu podstawiają się odpowiednie kody html - do wyboru, do koloru. Na potrzeby forum najlepiej dawać kod do miniaturki. W goglarce znajdziesz jeszcze kilka innych. Wystarczy wpisać frazę "host dla zdjęć" czy podobnie.
XanTyp
Dodano
14.03.2012 15:37:59
Miły jesteś, ale nie umiem tego zrobić, Na który serwer mam wrzucic ten obrazek Nie mam serwera, który jest dostepny w sieci publicznej Wykaż trochę cierpliwości i powiedz krok po kroku
oldoska
Dodano
14.03.2012 12:14:15
[quote=oldoska]Pokazałbym Wam w jakimś jpg, ale nie bardzo wiem jak to tu zrobić.[/quote]A od czego masz znaczek obrazka nad oknem edycji postu? Wrzucasz screen na hosta i ładujesz link.
XanTyp
Dodano
14.03.2012 06:17:50
oldoska
Dodano:
14.03.2012 00:05:52
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1