SS Antydialer

Czy widzieliscie juz te najnowsza reklamae TP o tym ze dwoch jakis mlodych informatykow wygralo konkurs na najleprzego program antydialerowski i czy ktos z was juz go ma i co o nim powiecie ajesli ktos nie ma to zapraszam na strone TP jest tam dostepna pelna wrsja i oczywiscie darmowa.

http://www.telekomunikacja.pl/onas/bws/antydialer/

Pozdrawiam

Odpowiedzi: 18

tire:
cerber1978:
zainstalowałem .. pobawiłem się 10 min .. i odinstalowałem .. i jakiesz było moje ździwienie jak po restarcie kompa znikneły mi wszystkie ikonki z paska (tray'a). :–)


Heh,no dobra.A jak to naprawić :?: :D
8)


Ja na szczęście przed zainstalowaniem tego badziewia, miałem juź w komputerze Ad–aware z Ad–watch. Tak więc po odinstalowaniu SS Antydialera w Ad–watch blokowałem zmiany w rejestrze dotyczące programów innych niź antydialer...

Wszystkie ikony mam na miejscu... 8)
Gagman
Dodano
20.10.2003 14:37:11
cerber1978:
zainstalowałem .. pobawiłem się 10 min .. i odinstalowałem .. i jakiesz było moje ździwienie jak po restarcie kompa znikneły mi wszystkie ikonki z paska (tray'a). :–)


Heh,no dobra.A jak to naprawić :?: :D


8)
tire
Dodano
20.10.2003 12:48:31
http://intertop.pl/~aiv/ss/


odp. tpsa na te zarzuty:

Dzień dobry!

Komponent BusinessSkinForm VCL firmy Almediadev nie jest uźywany w
programie.
Był on elementem wersji testowej i przez nieuwagę odwołanie do niego nie
zostało usunięte przy kompilacji wersji ostatecznej programu.
W tej chwili na stronie www.telekomunikacja.pl znajduje się juź poprawiona
wersja programu.

Pozdrawiam

Katarzyna Pacherova
Departament Public Relations
Pion Komunikacji Korporacyjnej
ul. Nowy Świat 6/12, 00–400, Warszawa
tel. (0 22) 661 78 67
TELEKOMUNIKACJA POLSKA http://www.telekomunikacja.pl
Pawel_k
Dodano
20.10.2003 01:25:21
Zajrzyjscie sobie na stronkę http://www.netmedia.lublin.pl/~antydialer/www/news/27.html , jest tam fajny tekst. Dla leniwych :wink: cytuję:
"SS_AntyDialer" wycofany – czyli kolejna poraźka TePsy. Cudowny program "antydialerowy" oceniany przez specjalistów, zwycięzca konkursu "Bezpieczni w sieci" okazał się "wadliwy i nie całkiem legalny" (co podała telewizja POLSAT – "Biznes Informacje" 14.10.2003. w okolicach północy). Ten "niezwykle skuteczny" reklamowany w "telewizyjnych spotach TePsy" program jest produktem pirackim... chłopaki zgarnęli 20 tysięcy wygranej ale zapomnieli wykupić legalne oprogramowanie do swojej firmy... a na piratach są błędy... Ukłon w stronę Telekomunikacji Polskiej... plotki okazały się prawdą... program jest mało sprawny, zawodny i nie zabezpieczony przeciw "hakerom oprogramowania"... A uźytkownicy modemów którzy korzystali z feralnego "SS"... czy na pewno byli zabezpieczeni przed połączeniami 0700? Czy wybór programu był prawidłowy? A moźe przy wyborze nie decydowała skuteczność a wadliwość... Czy TePsa tak łatwo zakręci sobie kranik z którego wypływają do niej złotówki od uźytkowników Internetu naciągniętych na połączenia 0700?"
Dobre, co? Czym TPSA jeszcze nas zaskoczy ?

W/w link dzięki stronie o programach antywirusowych i nie tylko:
www.antivirus.prv.pl
wirus
Dodano
18.10.2003 16:08:51
A kto zarabia na liniach 0 700? To jest to samo praktycznie, poprostu łączysz się zamiast przez normalny numer (0 22...) łączysz się przez 0 700.
KAJMAN
Dodano
12.10.2003 14:31:58
ciekawe kto zarabia na tych dialerach???
Benus
Dodano
12.10.2003 14:01:55
cerber1978:
UWAGA !! Nie wiem jak u innych ale ja sobie zapuściłem z czystej ciekawości tego SS Antydialer'a ..(bo mam zablokowane 0–700... zainstalowałem .. pobawiłem się 10 min .. i odinstalowałem .. i jakiesz było moje ździwienie jak po restarcie kompa znikneły mi wszystkie ikonki z paska (tray'a). Ale to nic .. w sumie jak by się nie wyświetlały to połowa biedy. Ale programy które umieszczały swój znaczego w tray'u wogule się nie uruchamiały. Nawet po ponownej instalacji nic nie dawało. Powalczyłe 3 godzinki i było po ptakach. Ale UWAGA!! Jak coś ma aurotyzację Firmy z Redmont albo TPSA to trzeba się 3 razy zastanowić zanim się to zainstaluje .. albo najpierw wypróbować na komputerze sąsiada :–)


A wystarczyło poczytać sobie o tym antydialerze, choćby na www.antivirus.prv.pl :) No, ale ja teź eksperymentowałem z ciekawości i potwierdzam w/w objawy. Zresztą, powszechna opinia o miłościwie nam panującej TPSA jak widać ma odzwierciedlenie nawet w przypadku programiku o tak debilnej nazwie (wiem, źe to skrót od nazwy firmy ale chyba jednak z tym przesadzili). Cóź, w końcu siedzą w TPSA sami fachowcy znający się na rzeczy.
Dlatego uwaźajcie, zanim zainstalujecie coś rekomendowane przez naszego monopolistę.
wirus
Dodano
12.10.2003 10:36:14
tak jest wszedzie gdzie mozna zarobic kase > trzeba czytac umowy ktore sie podpisuje!!

a tpsa hahahahahahaha ...no comments
Benus
Dodano
12.10.2003 01:30:37
Ja ju z wolę mieć na głowie rodzinę niz sąsiada:))) Ale to prawda, jak nie musicie to nie wgrywajcie SS Antydialera i podobnych programów. Według mnie nie moźna się zarazić jeźeli porusza się po "normalnych stronach". A nawet jeźeli się odwiecza strony o tematyce xxx, to i tak trzeba niexle się postarac, źe by zainstalowac dialera. Sam z siebie rzadko kiedy sie instaluje.

Najsmieszniejsze jest to, źe jak wyskoczy okienko i my odpowiemy tak, źe wychodzi na to, źe się zgadzamy (np. odpoiwemy NIE na pytanie: "Czy chcesz nie instalować naszego super hiper ekstra dialera?") to wszystko jest zgodne z prawem, bo się świadomie (ew. nie) na to zgodziłeś i potem nie moźesz rościc o odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów. Dopiero, gdy udowodnisz, źe okienko się nie pokazało i program zainstalował siębez Twojej zgody masz jakies hipotetyczne szanse na wygraną.
Pawek
Dodano
12.10.2003 01:16:57
UWAGA !! Nie wiem jak u innych ale ja sobie zapuściłem z czystej ciekawości tego SS Antydialer'a ..(bo mam zablokowane 0–700... zainstalowałem .. pobawiłem się 10 min .. i odinstalowałem .. i jakiesz było moje ździwienie jak po restarcie kompa znikneły mi wszystkie ikonki z paska (tray'a). Ale to nic .. w sumie jak by się nie wyświetlały to połowa biedy. Ale programy które umieszczały swój znaczego w tray'u wogule się nie uruchamiały. Nawet po ponownej instalacji nic nie dawało. Powalczyłe 3 godzinki i było po ptakach. Ale UWAGA!! Jak coś ma aurotyzację Firmy z Redmont albo TPSA to trzeba się 3 razy zastanowić zanim się to zainstaluje .. albo najpierw wypróbować na komputerze sąsiada :–)
cerber1978
Dodano
12.10.2003 01:04:41
nie no sorry pomylilem z czyms innym !
Benus
Dodano
11.10.2003 18:48:45
Benus:
hahahaha neo+ :)


Nie rozumiem smiejesz sie z neostrady tez ja mam od niedawan i osobiscie uwazam ze niezwruce jej zeby znowusz miec SDI.

Pozdrawiam

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Odpowiec do ponizszej wypowiedzi.

Nie ma problemu kazdy z nas rozumuje inaczej ja wszczegulnosci :P.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
11.10.2003 18:29:56
hahahaha neo+ :)
Benus
Dodano
10.10.2003 20:07:29
Benus:
ahh te dialery, i te antydialery :) czy ktos korzystal z dialera w sposob swiadomy lub nie???

wiesz mi sie to zdazyło jak miałem modema, ale teraz mam neo+ i jest git :wink: :wink: .ztrzeście sie dialery przed mefistem_k :x :x :P
mefisto_k
Dodano
10.10.2003 19:05:21
ahh te dialery, i te antydialery :) czy ktos korzystal z dialera w sposob swiadomy lub nie???
Benus
Dodano
10.10.2003 13:42:17
Coś jest teź na:

www.antywirus.note.pl
tire
Dodano
10.10.2003 13:27:41
Kurcze znowusz nie zauwazylem eh dzieki za stronke zabieram sie za lektore.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
07.10.2003 23:07:41
:)
Był juź wątek na temat tego antydialera :) Ale rzeczywiście, fajnie TP pisze na tej stronie.
Zajrzyj sobie na http://www.antydial.prv.pl/ :)
wirus
Dodano
07.10.2003 20:19:39
Tony
Dodano:
07.10.2003 19:23:18
Komentarzy:
18
Strona 1 / 1