SPRZEDAM NOTEBOOK LENOVO R61I (IBM)

JAK WYŻEJ: Komponenty IBM (w sumie to jest IBM tylko Lenovo im składa i sprzedaje pod swoją nazwą bo wykupiła do tego prawa) To jest THINKPAD nie jakieś nowości Lenovo serii Y500 albo co innego. Wygląd surowy nie ma bajerów w stylu połysk obudowy jak to np. w Toshibach jest. ThinkPad'a cechuje WYTRZYMAŁOŚĆ!!! Metalowe zawiasy, wzmacniany od wewnątrz taką kratą (pod klawiaturą) (w modelach ThinkPad T.. jest wzmocnienie na klapie matrycy również i obudowa magnezowa, tu tego nie ma). Można wylać na klawiaturę np. sok , wode i to przecieknie i wypłynie dziurkami co to one są pod spodem (no oczywiście w odpowiednich ilościach jak ktoś rozleje 5l albo bedzie niego polewał Karcherem to i dziurki nie pomogą). Matryca 1024x768 bardzo duży kontrast i jasność (to fakt) i NIE JEST TO PANORAMA tylko normalne 4:3 (zależy co kto lubi). Ja osobiście wole takie ekrany. Mocne WIFI (2 anteny) i bluetooth 2.0 MA 2 urzadzenia strujące touchpad i trackpoint (takie małe cuś czerwone na środku) To jest plastik ale nie taki badziewny. Połowa komponentów wyjmowalna bezśrubkowo (nagrywara) albo max 3 śrubki. CHŁOOOOODNY!!! (fakt nic sie nie przegrzewa). Jak dla mnie genialne rozmieszczenie diód sygnalizacyjnych na klapie matrycy i na tejże klapie z tyłu (LOL) Tylko 2 naklejki (dla osób nie lubiących tęczy na klapie) Na przednim panelu jest tylko przełącznik WIFI/bluetooth Z tylu AC/DC i nic wiecej!!! Wszystko po bokach. Kolejna zaleta dzwiękówka świetnie chodzi. Mam podpiete pod nigo Logitechy X530 walne 90% wolume i nic nie charczy. Ma fingerprinta, głośniki z przodu, fajne funkcyjne. --------------------------------------------------------- Opis Techniczny: Procesor Intel® Core™ 2 Duo 1,5GHz Procesor Core™ Duo T5250 (1.5GHz) 2MB cache (naprawde szybkie świetny w kompresji i dekompresji) Matryca 15 cale 1024 x 768 (4:3) matowa (mogłoby być lepiej ale to XGA) Pamięć zainstalowana 3072MB SO-DIMM DDR2 667MHz (KINGSTON) Pamięć (zajęte/wolne sloty) 2/0 Pamięć (max. pojemność) 4096MB Dysk twardy (pojemność) 120GB SATA 5400obr/min (największa WADA lapsa WOLNY ale znośny firma HITACHI) Napęd optyczny (typ) Super Multi DVD+/-RW/RAM (MATSHITA/PANASONIC) Karta graficzna (model) Intel X3100 G965 (2. największa Wada nie pogramy w najnowsze giery płynnie mi chodzi FARCRY 1 ale już Call of Duty 2 nie bo to nie obsluguje Shaderów) Karta dźwiękowa Zintegrowana (naprawde dobra SoundMax) Głośniki 2szt. Wbudowany mikrofon Tak Karta sieciowa przewodowa 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet Bluetooth Tak 2.0 z EDR Fax modem Tak PCMCIA Tak ExpressCard 54 Tak Czytnik linii papilarnych Tak VGA (RGB) Tak Line-in Tak Line-out Tak Czytnik kart pamięci Nie (TRUDNO :( ) Złącze replikatora portów Tak Fire-Wire (IEEE1394) Tak USB 2.0 3szt. System operacyjny Windows® XP Professional (ukryta partycja ale dokładam swoje płytki DVD z tymi recovery 3 kopie) System operacyjny (wer. Językowa) polski Wbudowana kamera Nie Urządzenie wskazujące TOUCHPAD i TRACKPOINT Akumulator (czas pracy) 3h Waga no ponad chyba 3kg (chyba) Gwarancja/rękojmia Tu sprawa wygląda tak lapa używam ciut ponad rok i oficjalna gwara na niego ta ze sklepu sie skonczyła, ale zarejestrowałem sie na stronce www i mam przedłużenie na niektóre komponentu na jeszcze rok (HDD , DVD , ładowarka) , ale mam też takie karty formatu A5 które są zaadresowane na Kilka krajów zagranicznych po prostu tego nie wysłałem bo MI SIE NIE CHCIAŁO. A to jest przedłużenie gwary na rok na WSZYSTKIE KOMPONENTY. Nie płaci sie za znaczek itp. Jak sie wysle to przydzielą tyle ile sie należy czyli odejmą od 09.03.2009 te dni do wysłania no to bedzie prawie rok. Nie wysłałem bo mi sie nic nie pieprzy w nim. Ale wcześniej sie spieprzyła nagrywara, ale ja ją piłowałem ostro i nie laser tylko ten uchwyt co płyty przytwierdza, no i płyty se latały po napedzie. Ale super serwis mi wysłał nową nagryware w 4 dni od zgłoszenia w ramach programu CRU. Wyposażenie BATERIA, ŁADOWARKA (nikt nie ma takiej małej ładowary !!!) uhhhhhh. to na tyle by było. ------------------------------------------------- Powtarzam to jest bardzo dobry jakościowo laps renomowanej firmy. Dorzucam myszke LOGITECH RX250. Torby NIET. :P [b]CENA 1960 PLN[/b] ------------------------------------------------- tel. 696 935 290 gg. 4321109 ___________________________________ [b][size=7]http://allegro.pl/show_item.php?item=612072250[/size][/b]

Odpowiedzi: 2

Nie zalewaj [img]http://e.deviantart.net/emoticons/r/rofl.gif[/img] Na prawdę? :-k
XanTyp
Dodano
09.08.2009 11:27:41
[size=9] [color=red]NIEAKTUALNE[/color] [/size]
tomexi
Dodano
09.08.2009 01:32:20
tomexi
Dodano:
06.04.2009 16:11:12
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1