Sprzedam komputer z WinXP Proff i Office XP SB OEM

Jak w temacie. Opis: AMD Sempron 2600+ (Socket A), 768MB pamięci DDR1 (dual ddr), 3x256MB, 2 dyski twarde - 20GB Maxtor 2B020H1 (system) i 80GB WDC WD800BB-00DAA3 (dane), VGA Geforce 4 MX 440 64MB DDR TV-OUT, karta SoundBlaster Live 1024, nagrywarka CD-RW LG GCE-8527B i DVD-RW LG GSA-H22L, FDD 1.44MB, karta sieciowa 10/100 RTL8139 (druga zintegrowana na płycie), dodatkowe porty USB na śledziu, płyta główna MSI K7N2 Delta2-LSR. Całość zasila zasilacz 350W Fell - w zupełności wystarczający. Obudowa biała, tower. Komputer posiada Windows XP Proff OEM i Office XP OEM kupione z komputerem - masz legalne oprogramowanie. FV zaginęła, ale na potrzeby wykazania licencji wystarczą nośniki, certyfikaty i naklejki, możemy spisać też umowę kupna-sprzedaży. Monitor 19' CRT - CTX na kineskopie Trinitron - bardzo dobra jakość obrazu, na czarnym tle widać po lewej stronie pasek minimalnie jaśniejszy niż reszta ekranu - ale tylko na ciemnym tle, w niczym to nie przeszkadza, na jasnym nie widać żadnej różnicy - wada minimalna. Stało się tak po wymainie kondensatorów w monitorze - podejrzewam, że majster coś pokiełbasił i może po prostu nie ma gdzieś styku - jest to tak mało absorbująca wada, że nie zwracam na to uwagi. Głośniki - Creative SBS380 2+1 - dają bardzo dobrą jakość dźwięku. Do komputera dodam mysz i klawiaturę, komplet kabli zasilających, komplet sterowników, oprogramowanie, gwarancja rozruchowa 2 tygodnie. Komputer nie był kupowany w markecie, był składany dla siebie, z dobrych i sprawdzonych podzespołów. Sprawuje się bardzo dobrze, mimo że nie jest to nowość, to można jeszcze pograć w to i owo :) Odbiór tylko osobisty, zalecam przed zakupem przyjazd i przetestowanie sprzętu, żeby nie było nieporozumień. Powód sprzedaży - chcę kupić notebooka, sprzęt nie posiada ukrytych wad. Zapraszam do zadawania pytań. Zdjęcie mogę wysłać meilem. Cena jaka mnie interesuje - 1200zł (bez targowania). Sam soft jest warty więcej niż połowa ceny zestawu. Sprzęt stacjonuje we Włoszczowie (świętokrzyskie)

Odpowiedzi: 0

papieju
Dodano:
24.07.2008 15:10:51
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0