[Sprzedam] Komputer Amd x2 5600 6GB ram GF9500gt 640GB

Sprzedam!! Zestaw komputerowy (Jednostka Centralna + Monitor + Klawiatura i mysz + Głośniki) Parametry komputera: Procesor Amd Athlon x2 5600 (2,9 GHZ) L2 (Jeszcze rok gwarancji) 6,0 GB ram DDR2 800mhz firmy GEIL (Jeszcze rok gwarancji) GeForce 9500GT 512MB (Jeszcze rok gwarancji) Płyta Główna ASROCK ALIVE NF7G Full HD R3.0 (Jeszcze rok gwarancji) Dysk Twardy Samsung 640GB 16MB Cache (Jeszcze półtora roku gwarancji) Nagrywarka DVD LG z funkcją lightscribe Jakby ktoś się zdecydował na coś więcej to mam jeszcze (mogę dołożyć za odpowiednią odpłatą wink.gif ) Monitor Belinea 101735 (17 cali max rozdzielczość 1280x1024) Głośniki Creative 2:1 Klawiatura multimedialna płaska a4tech, mysz optyczna a4tech Kontakt GG: 874710 Cena za jednostkę (i to co w niej) - 1300 zł, warto bo został wyceniony na forum komputerowym dość sporym na około 2000 zł (dobre podzespoły) to nie ten szmelc co masowo sprzedają na allegro smile.gif Do wszystkiego posiadam papiery, gwarancje, pudełka itp, niestety może być problem z przesłaniem pudełek (waga paczki) ale jak komuś bardzo zależy mogę dosłać, ale wiadomo drożej wyjdzie. Rachunki i gwarancje wysyłam. Komputer jest plug and play ma wszystko to co potrzebne, płyty ze sterownikami do wszystkiego, instrukcje itp, więc myślę że warto.

Odpowiedzi: 11

To ja was pogodzę: Strelok da mi na boku znać, gdy będzie gotowy na zamieszczenie precyzyjnego ogłoszenia, a póki co zawieszam wątek.
XanTyp
Dodano
24.09.2009 01:25:20
Ależ proszę, Razorek. Fragment który chciałeś bym wskazał: [quote=strelok_evil](...) Jakby ktoś się zdecydował na coś więcej to mam jeszcze (mogę dołożyć za odpowiednią odpłatą wink.gif ) Monitor Belinea 101735 (17 cali max rozdzielczość 1280x1024) Głośniki Creative 2:1 Klawiatura multimedialna płaska a4tech, mysz optyczna a4tech (...)[/quote] Przy okazji zważ na to, że Ty wszystko oceniasz na podstawie aukcji na Allegro której ja nie widziałem. Jakbyś o tym pomyślał to nie zarzucałbyś mi marudzenia bo w poście nie jest to wszystko dokładnie sprecyzowane.
lukasz_z
Dodano
23.09.2009 13:48:48
Ale marudzisz... Przyjmij do wiadomości że 1300 jest ceną całego wspomnianego zestawu (z klawiaturą myszą i głośnikami)... Gdyby Xan nie usunął linku z allegro to miałbyś to czarno na białym, ale że go usunął a sprzedający nie używa odpowiednich określeń to się budzą wątpliwości takie jak Twoje. A może to jest objaw pedantyzmu aż do złośliwości? Bo z drugiej strony wskaż mi moment W którym jest napisane że peryferia są dokładane odpłatnie(?) oraz ich poglądowa wycena. Zakończmy może ten temat Bez Twojej riposty. Dziękuję...
Razorek
Dodano
23.09.2009 11:23:10
Razorek, wyżej zostało napisane, że inne peryferia mogą zostać [b]dołożone odpłatnie[/b]. Cena 1300zł. była podana za jednostkę. Tak więc nie byłbym taki pewien jaka była pierwotna wersja. Pierwotna bo z dalszego postu wynikałoby, że za 1300zł. jest jednostka + monitor.
lukasz_z
Dodano
23.09.2009 01:29:57
A ja zaproponuję inne rozwiązanie: Kolega [b]strelok_evil[/b] poda tu wszystko to, co ma się zawierać w ofercie sprzedaży, to jest: [u]wszystkie komponenty plus peryferia[/u] i poda cenę całkowitą, jakiej oczekuje plus koszta wysyłki, pomijając te bzdury o cenach, jakie wynalazł na taki zestaw w internecie. Jak ktoś będzie ciekaw trafności cen - sam sobie ich poszuka i przekalkuluje. W innym przypadku - cały wątek zwyczajnie wyparuje i sprawa zostanie zaleczona, bo na razie to wygląda mi na zwykłe mydlenie oczu i szukanie frajera na kajak.
XanTyp
Dodano
23.09.2009 01:01:17
[quote=strelok_evil]Cena za jednostkę (i to co w niej) - 1300 zł[/quote] [quote=lukasz_z]1. Jest jasno napisane, że to cena za jednostkę a nie cały zestaw.[/quote] Jasność ma różne odcienie... Wyrywając w sumie to zdanie z kontekstu można by twierdzić że [quote=strelok_evil]to co w niej[/quote] można interpretować że chodzi o płytę główną, pamięć RAM itp. Aukcja na allegro i późniejsze uzupełnienie dopiero rozwiązuje problem tego co jest w cenie: [quote]Ze względów gabarytowych za 1300 zł mogę zaoferować jednostkę + monitor oczywiście plus przesyłka[/quote] I znowu nasuwa się tekst Xan'a z wróżką... A mówi się że jak sę zna język to nie ma problemów z komunikacją...
Razorek
Dodano
22.09.2009 23:15:16
Wyceniałem z kumplem jednostkę + monitor, przy pomocy allegro wyszło 1500 zł, forum wyceniło na 2000 zł, pomyślałem że może zgłupiałem. Mimo wszystko jest dość okazyjnie tymbardziej że to nie sprzęt z allegro od "super" sprzedawców, którzy są fajni póki coś się nie zepsuje, wszystko co napisałem ma gwarancję, jest w stanie idealnym nie było podkręcane, i dość dobrych firm są podzespoły (bynajmniej ja nie narzekałem) ;] Na czym polega oszustwo ten sprzęt jest wart te 1300 zł, mówię jak ktoś na prawdę chce spakuje wszystko za te 1300 zł ale cena wysyłki może być wtedy naprawdę spora. Btw. Tak to straszne, sprzedaję za 1300 zł taki zestaw, jestem oszustem wielkim -.- Co do tej ceny 2000 zł - nie ja to wymyśliłem, wiem że może nie być tyle warte nawet to wszystko, ale nie sprzedaję tego wszystkiego za 2000 zł tylko za 1300 zł - tyle na pewno jest warte. Napisałem o tych 2000 zł bo mi będzie o wiele ciężej wysłać czy dokonać transakcji już pojadę na te studia, bo będę poza domem zrozum to. Samą jednostkę chciałem sprzedać za 1300 zł - tyle mi kumpel oferował ale zrezygnował z tego samego powodu co ja - woli kupić sobie laptopa, bo też jedzie na studia, więc myślałem że mogę za tyle zaoferować. Nie pisz że jestem oszustem w takich sytuacjach, bo zachowujesz się jak troll i nie znasz podstaw marketingu ;] [b]Oferta nie aktualna[/b]
strelok_evil
Dodano
22.09.2009 16:15:09
  • lukasz_z 22.09.2009 19:46:44

    [quote=strelok_evil](...) Co do tej ceny 2000 zł - nie ja to wymyśliłem, wiem że może nie być tyle warte nawet to wszystko, ale nie sprzedaję tego wszystkiego za 2000 zł tylko za 1300 zł - tyle na pewno jest warte.(...) Nie pisz że jestem oszustem w takich sytuacjach, bo zachowujesz się jak troll i nie znasz podstaw marketingu ;] (...)[/quote] 1. Nie wierzę, że na Forum komputerowym wycenili to na 2000zł. , na tym polega oszustwo. Twierdzisz, że sprzęt jest wart 2000zł. a Ty go sprzedajesz za 1300zł. - jak w telezakupach Mango... :) 2. Poczytaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Troll Nie mam maczugi, słońca też nie unikam... 3. Ja nie stawiam znaku równości pomiędzy marketingiem a oszustwem.

Wiem że za 2000 zł kupi się o lepszych komponentach tylko piszę że to jest zestaw plug and play gotowy już do gry :) Ze względów gabarytowych za 1300 zł mogę zaoferować jednostkę + monitor oczywiście plus przesyłka, chcę się tego pozbyć gdyż idę na studia więc inwestuję w laptopa, zależy mi na czasie. Jak ktoś by miał możliwość odbioru osobistego (województwo lubuskie, okolice Sulęcina) to bym z chęcią sprzedał to wszystko za 1300 zł Reasumując przesyłką pocztową monitor + jednostka = 1300 zł Odbiór osobisty - wszystko co napisałem = 1300 zł :)
strelok_evil
Dodano
22.09.2009 03:03:56
Ogłoszenia z Allegro pozostają na Allegro. Link usunięty.
XanTyp
Dodano
22.09.2009 01:19:49
Jest tam jasno napisane że w cenie: jednostka + monitor + mysz + klawiatura + głośniki. Taki zestaw już może kosztować 2000 nawet jako używany... Z drugiej strony zauważ że wiele komponentów jest na gwarancji... Po części 2000 w cenie 1300 to też chwyt marketingowy żeby złapać klienta...
Razorek
Dodano
22.09.2009 01:07:25
  • lukasz_z 22.09.2009 14:29:47

    [quote=Razorek]Jest tam jasno napisane że w cenie: jednostka + monitor + mysz + klawiatura + głośniki.(...) Po części 2000 w cenie 1300 to też chwyt marketingowy żeby złapać klienta...[/quote] [quote=strelok_evil](...) Cena za jednostkę (i to co w niej) - 1300 zł, warto bo został wyceniony na forum komputerowym dość sporym na około 2000 zł (...)[/quote] 1. Jest jasno napisane, że to cena za jednostkę a nie cały zestaw. 2. Tak wiem, że to chwyt ale ja nie lubię jak się oszukuje innych więc zwracam na to uwagę.

[quote=strelok_evil]Cena za jednostkę (i to co w niej) - 1300 zł, warto bo został wyceniony na forum komputerowym dość sporym na około 2000 zł (dobre podzespoły) to nie ten szmelc co masowo sprzedają na allegro smile.gif(...)[/quote] Forum może i było duże ale prawie na pewno nie o komputerach. Za 2000zł. można złożyć NOWY zestaw o LEPSZYCH parametrach.
lukasz_z
Dodano
22.09.2009 00:59:11
strelok_evil
Dodano:
21.09.2009 22:46:29
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1