[SPRZEDAM] Kompletny zestaw komputerowy za 999 zł.

Procesor:
AMD Sempron 2600 +, 1,6 GHz, socket 754, chłodzenie boxowe - bardzo wydajne oraz ciche, pudełko i naklejka (na obudowie).
Gwarancja do 11 lipca 2008 - jeszcze dwa lata.


Płyta główna:
MSI K8N Neo, socket 754 / 5 x PCI, 1 x AGP 8x, 3 x DDR 400, karta dźwiękowa 7.1 + złącze Coaxial oraz optyczne, gigabit ethernet, AMD Cool 'n Quiet, 4 x USB 2.0 + 2 na śledziu, NV RAID, 2 x SATA, dwie okrągłe taśmy, dwa kable SATA z dwoma złączami zasilającymi (przejściówki), MSI CoreCell - chip diagnozujący, sterowniki, pudełko.
Gwarancja do 11 lipca 2008 - jeszcze dwa lata.

Pamieć:
Kingston DDR 512 MB PC-400 KVR400X64C3A/512. Gwarancja do 11 lipca 2010 - jeszcze cztery lata.


Dysk twardy:
Seagate Barracuda 7200.7 80 GB ST380011A, 7200 RPM, dodatkowo chłodzony wiatraczkiem, 100% sprawny bez żadnych bad sectorów.


Nagrywarka DVDRW:
LITE-ON DVDRW SHM-165P6S odczyt DVD 16x; zapis DVD±R 16x; zapis DVD±RW 8x/6x; odczyt CD-ROM 48x; zapis CD-R 48x; zapis CD-RW 24x; czas dostępu DVD 160ms; 2MB cache;  


Nagrywarkę dostałem od szefa niecały miesiąc temu, jest nowa. Wypaliłem ok. 10 płytek.


Napęd FDD:   3,5", 100% sprawny.


Karta graficzna: Radeon 9250 64 MB, 400 MHz, TV-OUT, AGP x8, 100% sprawna.


System operacyjny: Linux Ubuntu na oryginalnie tłoczonej płycie i w oryginalnym pudełku - gorąco polecam.


Karta sieciowa:  Realtek 100 MB/s - druga karta sieciowa w komputerze, 100 % sprawna.


Zasilacz: Q-Tec 350 Watt, bardzo dobrze trzyma napięcia - szczegóły poniżej, wyposażony w bardzo cichy wiatrak, którego obroty możesz regulować za pomocą BIOSu, 100% sprawny.
Obudowa:Q tec Midi G5 350W Black, przypominająca Maka G5. Przedni panel jest cały 'podziurawiony' (oczywiście oryginalnie), dla zapewnienia najlepszego przepływu powietrza. Obudowa jest bardzo estetyczna.


 Monitor:  Samsung SyncMaster 793 MB.  Monitorek wygląda jak nowy - był regularnie czyszczony. Używałem go nieco ponad rok - od 12 lipca 2005. Gwarancja producenta do 11 lipca 2008 - jeszcze dwa lata.


Co dostajesz gratis?
Do komputera dorzucam gratis oryginalny program antywirusowy AntiVirenkit 2006 z licencją do 31 marca 2007 roku - wersja pudełkowa. Kupując ten komputer otrzymujesz także kabel zasilający do komputera oraz monitora. Oraz klawiaturę Logitech Deluxe Keyboard wraz z myszką Media Tech. Ponadto dodaje film edukacyjny - Moja Pierwsza Sieć Komputerowa oraz program Web Constuctor - www.dmf.pl. Po wymianie napędu na nagrywarkę DVD został mi się napęd DVD i nagrywarka CDRW, je także dorzucam do zestawu gratis.
WSZYSTKO, CO DOSTAJESZ ZA DARMO JEST W PEŁNI SPRAWNE!


Co jeszcze dostajesz kupując zestaw u mnie?
Oryginalne pudełko od płyty głównej i procesora oraz monitora, wraz ze wszystkimi sterownikami, instrukcjami i dokumentami - gwarancją i dokumentem wydania z magazynu Komputronika. Komputer został legalnie nabyty w Polsce i tak samo zostaje sprzedany.
Za 999 zł otrzymujesz kompletny zestaw komputerowy z monitorem, klawiaturą i myszą oraz kablami zasilającymi!


Komputer sprzedaje, ponieważ wymieniam go na całkiem inną platformę. Wszelkie zamieszczone zdjęcia są prawdziwe, wykonane przeze mnie i prezentują sprzęt wystawiony na tej aukcji. Pracował on bez zarzutu przez rok u mnie w domu. Z przodu obudowy ma wyprowadzone dwa porty USB oraz wyjście słuchawkowe (podłączone oba).  


Nie wysyłam sprzętu za pobraniem. Raz już się 'przejechałem' i pieniędzy do dziś nie otrzymałem. Preferuje odbiór osobisty w Szczecinie. Zestaw mogę wysłać kurierem Siódemki, koszt wysyłki to 50 zł (dwie paczki). Towar będzie dobrze zapezpieczony, a paczki ubezpieczone.


W czwartek, 3 sierpnia wyjeżdżam na wakacje. Odbiór lub wysyłka najdalej w środę 2 sierpnia lub po moim powrocie, 18 sierpnia. Ewentualnie może uda mi się dowieźć sprzęt do Poznania, jeśli to by było dla Kupującego jakimś ułatwieniem, albo byłby z tego miasta.


Możliwość dokupienia głośników 5.1 w cenie 50 zł.

Na życzenie mogę dowolnie przygotować partycje pod Windows.


Telefon kontaktowy: 503 906 162

Mail: danielzywczak@gmail.com

GG: 1081461


Taniej nie znajdziesz.

Na PW mogę wysłać fotki.

Pozdrawiam! 

Odpowiedzi: 0

iDaniel
Dodano:
27.07.2006 23:23:02
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0