Sprzedam Guitar Hero 3 Stan: BDB

Mam do sprzedania grę : Guitar Hero III Posiadam ją 2 tyg. chcę ją sprzedać ponieważ mam zamiar nauczyć się grać na prawidziwej gitarze. W skład zestawu wchodzi: -przewodowy kontroler imitujący gitarę X-Ploder -Gra Guitar Hero III -Regulowany Pas na gitarę - Instrukcja obsługi po polsku i po angielsku. -Naklejki na gitarę (zostały naklejone niektóre!) -Paragon potwierdzający zakup gry w Empiku (Gwarancja prawdopodobnie: 1 rok) Płyta z grą jest w idealnym stanie , gitara działa bez zarzutu. Przed wysyłka SPRAWDZĘ ! Proponowana cena to: 200zł (do negocjacji!) Kupiłem ją w empiku za 239 zł ! Ogólny stan zestawu oceniam na : BDB Małe info na temat gry : Guitar Hero III: Legends of Rock to najnowsza odsłona popularnej serii gier muzycznych. Zabawa polega na naciskaniu 5 przycisków na gryfie kontrolera-gitary oraz używaniu przełącznika-struny tak, aby ruchy gracza pokrywały się ze świetlnymi punktami pojawiającymi się na ekranie. Guitar Hero III różni się od poprzednich części: - kontrolerem - w GH III nawiązuje do modelu Les Paul firmy Gibson - możliwością zmierzenia się z legendami rocka w bezpośrednim pojedynku (np. ze Slashem - gitarzystą Guns N'Roses - możliwością przejścia całego trybu kariery w 2 osoby W grze znalazły się m.in. następujące utwory: 1. "Slow Ride" – Foghat 2. "Talk Dirty to Me" – Poison 3. "Hit Me with Your Best Shot" – Pat Benatar 4. "Story of My Life" – Social Distortion 5. "Rock and Roll All Nite" – Kiss 6. "Sabotage" – Beastie Boys 7. "Mississippi Queen" – Mountain 8. "School's Out" – Alice Cooper 9. "Sunshine of Your Love" – Cream 10. "Barracuda" – Heart 11. "Bulls on Parade" – Rage Against the 12. "Reptilia" – The Strokes 13. "When You Were Young" – The Killers 14. "Miss Murder" – AFI 15. "The Seeker" – The Who 16. "Lay Down" – Priestess 17. "Paint It, Black" – The Rolling Stones 18. "Suck My Kiss" – Red Hot Chili Peppers 19. "Paranoid" – Black Sabbath 20. "Anarchy in the U.K." – Sex Pistols 21. "Kool Thing" – Sonic Youth 22. "My Name Is Jonas" – Weezer 23. "Even Flow" – Pearl Jam 24. "Cities on Flame with Rock and Roll" – Blue Öyster Cult 25. "Holiday in Cambodia" – Dead Kennedys 26. "Rock You Like a Hurricane" – Scorpions 27. "Same Old Song and Dance" – Aerosmith 28. "La Grange" – ZZ Top 29. "Welcome to the Jungle" – Guns N' Roses 30. "Helicopter" – Bloc Party 31. "Black Magic Woman" – Santana 32. "Cherub Rock" – The Smashing Pumpkins 33. "Black Sunshine" – White Zombie 34. "The Metal" – Tenacious D 35. "Pride and Joy" – Stevie Ray Vaughan 36. "Monsters" – Matchbook Romance 37. "Before I Forget" – Slipknot 38. "Stricken" – Disturbed 39. "3's & 7's" – Queens of the Stone Age 40. "Knights of Cydonia" – Muse 41. "Cult of Personality" – Living Colour 42. "Raining Blood - Slayer 43. "Cliffs of Dover" – Eric Johnson 44. "The Number of the Beast" – Iron Maiden 45. "One" – Metallica Źródło : gram.pl

Odpowiedzi: 0

mareee
Dodano:
17.05.2008 18:27:50
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0