Sprzedam głosniki samochodowe

Sprzedam głośniki samochodowe firmy TONSIL o mocy 70 wat, kupione miesiąc temu, na gwarancji. Cena 90 zł.

Odpowiedzi: 20

Zulus swietny pomysl z tymi zyletkami...
Anonymous
Dodano
19.09.2002 02:22:37
Menel nie masz racji.
1.Osoby, które nie stać na grę nie kupią oryginała.
2.Dobry produkt nie potrzebuje reklamy
3.Gra musi być naprawdę dobra (początkujące firmy takich nie robią) źeby piraci i gracze się nią zainteresowali. A jeśli jest dobra, to zamoźniejsi uźytkownicy kupują oryginały.
4. Przecieź chyba kaźdy zna kolesi, którzy mają same oryginały!
leopold
Dodano
09.09.2002 01:17:19
Menel nie masz racji.
1.Osoby, które nie stać na grę nie kupią oryginała.
2.Dobry produkt nie potrzebuje reklamy
3.Gra musi być naprawdę dobra (początkujące firmy takich nie robią) źeby piraci i gracze się nią zainteresowali. A jeśli jest dobra, to zamoźniejsi uźytkownicy kupują oryginały.
4. Przecieź chyba kaźdy zna kolesi, którzy mają same oryginały!
leopold
Dodano
09.09.2002 01:17:19
no nie powiedzialbym........... co np. z firmami ktore prubuja sie wybic na rynq gier a sa swierze–bez doswiadczenia , pewnie resztki grosza pakuja w promocje gry i gryza paznokcie zeby nie zjechal owej gry jakis magazyn komputerowy a jezeli nawet nie to pewnie na 10 osob kupujacych 9 kupi pirata a jedna orginala – nikle szanse na przetrwanie
B3T0N
Dodano
09.09.2002 00:46:43
Tak, ale nie tracą na tym pojedyncze osoby, ale przewaźnie wielki (bogate) korporacje.

PS. Proste :lol:
leopold
Dodano
09.09.2002 00:31:10
a ty na przyklad polepszasz???? kupujac np. pirackie gry lub programy czy filmy??? tesh dajesh zlodziejom zarobic jak kazda osoba posiadajaca kompa ..... proste
B3T0N
Dodano
09.09.2002 00:24:20
Zawsze to miejsce pracy :lol:
My nic nie ździałamy w taki sposób to sprawa SLD co zrobi se
Lezio111
Dodano
08.09.2002 21:13:38
Na pewno pogorszysz, bo dajesz złodziejom zarobić!
leopold
Dodano
08.09.2002 16:02:21
MenelutoR:
a czy pogorsze...........???


jest to 2w1 odp&pyt :|
B3T0N
Dodano
08.09.2002 14:46:26
Menelutor, nie odpowiedziałeś na pytanie Kuby!
leopold
Dodano
08.09.2002 14:27:37
Menelutor, nie odpowiedziałeś na pytanie Kuby!
leopold
Dodano
08.09.2002 14:27:37
mash PW bo nie chce jush gadac publicznie!
B3T0N
Dodano
08.09.2002 05:37:16
Jeśli o mnie chodzi – to drugie :lol:
leopold
Dodano
08.09.2002 04:49:45
a czy pogorsze...........???

BAJ DE ŁEJ : Do Kuby i jełopolda: moj nick nie jest raczej trudny do napisania ,albo prowokujecie mnie.............. :? :? :? :? :evil: :evil: :evil: :evil:
B3T0N
Dodano
08.09.2002 03:13:17
Piszesz Menulator, źe w kraju jest taka zła sytuacja. Myślisz, źe kupując kradzione polepszysz ją???
Anonymous
Dodano
08.09.2002 00:17:56
Sprostuje.! ten zlodziej nie okrada samochodow........wiem o tym bo sam mam samochod (stary merc 180D)i wiele razy zostawialem auto pod jego brama otwarte, nawet jak sie jeszcze nie znalismy , a widzial ze jest otwarte i mogl cos zszachowac ale tego nie zrobil , wiec wnioskuje ze raczej on nie jest od takiej roboty – moze ma jakis swoich kolesi......??? kto wie....."zlodziejem" nazwalem go z jednego powodu: stara sie zachowac maxymalna dyskretnosc i kaze zawsze mowic ze – "nie wiesz od kogo kupowales"...... proste
B3T0N
Dodano
07.09.2002 02:43:26
Brawo Zulus tak trzymać. Ja tesh bym niegdy nie kupił od złodzieja radia, głośników czy czego tam jeszcze. Fakt to jest tańsze, ale trzeba takźe pomyśleć o tym źe ktoś moźe tyrał na te głośniki a ktoś mu je podpier******. Jak byś się czuł Menelutor jakby ci ktoś ukradł całą brykę.
SLAY3R
Dodano
07.09.2002 02:01:13
MenelutoR tu chodzi o to, źe nakręcasz koniunkturę złodziejom. Dajesz zarobić tym sk... a oni kroją dalej mając zbyt. Ciekawe co powiesz jak rozp... Ci pół auta źeby skroić patefony i grajka. Pewnie powiesz no ch... łatwo przyszło łatwo poszło. Ja od złodzieja nigdy nie kupię ciepłego towaru "kradzione nie tuczy" jak zwykło się mówić. Mi do auta włamywali się dwa razy, za pierwszym razem wzięli radio. Potem zrobiłem pułapkę w postaci paru połamanych źyletek, musiał sobie kutas zdrowo pociąć łapy bo krwi było duźo, ale radia nie wyjął.
zulus
Dodano
07.09.2002 01:36:45
a co zes myslal???? ze kupie w sklepie firmowym za dwukrotnie wyzsza cene??? chlopie!!!! czy nie widzisz co sie w Polsce dzieje???? bieda, smrod ... i wiele wiecej ale szkoda mi wiecej gadac bo sie az przykro robi. Teraz z praca coraz gorzej , ludzie coraz mniej zarabiaja , podatki z dnia na dzien rosna , wszystko jest coraz drozsze , a kieszenie u ludzi.????? .........puste. Gdybys chlopie wiedzial co sie dzieje to bys inaczej do tego podchodzil. nie wiem jaka mash sytuacje – mash full kasy albo i nie mash full kasy , skoro twierdzish ze kupowanie kradzionego sprzetu jest niewlasciwe – wnioskuje ze mash sporo pieniedzy i kupujesh sobie drogi towar w firmowych sklepach z lekka reka. U mnie teraz np. sytuacja jest doslownie .. chu.jowa. Na wszystko co mam teraz sam zarobilem w nielegalny sposob – trudniac sie piractwem i handlem kradzionym sprzetem ,ale sam nie kradne (owszem okradam producentow oprogramowania i gier). Lecz nie kradne samochodow , nie okradam ludzi na ulicy badz tesh nie kradne w hipermarketach, jak inni ludzie co znam......Teraz nie "zarabiam" bo mi naagrywarka padla i nie mam zamiaru do tego powrocic bo widze ze policja obserwuje moich kolegow co sie tesh tym trudnia, co tesh moze na mnie ich naprowadzic , muj ojciec jest prezesem firmy ktorego lada dzien wypieprza z pracy za "zle" kierowanie firma (a zapierdala w robocie za dwoch) – wiec nie wiem jak to bedzie u mnie w domu....... wiem ze to jest idiotyzm pewnie to co mowie i po co o ty mowie ale wiem ze nie jedna osoba ma niezbyt dobra sytuacje finansowa w domu. Wiec moim zadaniem zaden to wstyd ani ponizenie kupowanie kradzinego sprzetu i zaloze sie ze niejedna osoba tutaj kupowala cos od "zlodzieja" np. WINDOWSA XP PIRACKIEGO hę?????
– Fakt mam dosyc duzo oryginalnego oprogramowania wlasnie od ojca z firmy ale co z tego...... mushe je oddac wraz z jego odejsciem. Zastanow sie Leopold.

..proste
B3T0N
Dodano
05.09.2002 19:36:12
Chodzi mi o to, źe kupiłeś od złodzieja :?
leopold
Dodano
05.09.2002 15:59:05
Marcin200282
Dodano:
04.09.2002 23:44:31
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2