Sprzedam A7N8X-E Deluxe + AMD Athlon XP 2500+ (odblokowany!!!)

Mam do zaoferowania płytę główną Asus A7N8X-E Deluxe, jest to kultowy model pod socket A (posiadam pełne wyposażenie tej płytki) oraz procesor AMD Athlon XP 2500+ (Barton). Procesor ten posiada odblokowany mnożnik (fabrycznie) i cechuje się wysokimi możliwościami overclockingu. Bez problemu osiąga taktowanie 2,5 GHz (domyślnie 1,83 GHz). Wszystko oczywiście w 100% sprawne. Lokalizacja - Wrocław. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila lub GG.

Pozdrawiam.

Update 19.10.06: Sold Stick out tongue

Odpowiedzi: 1

Witam serdecznie natomiast ja mam do zaproponowania inna jeszcze bardziej kultową plyte pod socket A jest to plyta Gigabyte GA-7nnxpv , plyta ma  6 fazowe zasilanie . 4 cewki umieszczone na plycie a dwie pozostałe na module zwanym DPS (dual power system) . Owa plyta jest dosyc mało, znana poniewaz w chwili pojawienia sie w sklepach szokowała nie tylko możliwościami ale i ceną... najdrozszy wyrób z plyt pod socket A .. dlatego były one mało chodliwe procesor ten sam Barton 2500+ z odblokowanym mnoznikiem u mnie chodził na ustawieniach (10x230)  gg-4046235 mail bobsley6@wp.pl zobaczmy ktora plyta okaze sie bardziej doceniona przez ludzi .... pozdrawiam

Wszystko fajno, ale prosiłbym abyś następnym razem umieszczał swe ogłoszenie osobno Wink

bobsley6
Dodano
15.10.2006 19:54:53
Anathema
Dodano:
15.10.2006 17:31:32
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1