Sprzątanie na dysku

Poszukuję programów które usuwają zbędne śmieci na HDD, bo do rejestru to mam RegCleaner.
A mi potrzebny jakiś do dysku twardego.

Odpowiedzi: 7

Jest bardzo prosty sposub na stystem mechanica wszelkiej wersji gdy skonczy wam sie 30 a nie macie ochoty na ponowny instalacje systemu i nie macie xp
( o Milleniumie nie wspominam bo to chala) wiec nie mozecie uzyc przywracania systemy robicie tak
wchodzicie do edytora rejestru wpisujac w nakladce start uruchom polecenie regedit
z rejestru wchodzicie do nastepujacych galezy
H_KEY CURENT USER/SOFTWARE/SYSTEM MECHANIC/ KASUJECIE GALAZ IOLO LUB SAM SYSTEM MECHANIC I ODPALACIE SYSTEM MECHANICA
Po odpaleniu system mechanic bedzie myslal ze nie byl nigdy w systemie zainstalowany i pozwoli wam wybrac opcje dzialania z okresem 30 dni
zbor
Dodano
28.10.2002 11:16:24
Jest bardzo prosty sposub na stystem mechanica wszelkiej wersji gdy skonczy wam sie 30 a nie macie ochoty na ponowny instalacje systemu i nie macie xp
( o Milleniumie nie wspominam bo to chala) wiec nie mozecie uzyc przywracania systemy robicie tak
wchodzicie do edytora rejestru wpisujac w nakladce start uruchom polecenie regedit
z rejestru wchodzicie do nastepujacych galezy
H_KEY CURENT USER/SOFTWARE/SYSTEM MECHANIC/ KASUJECIE GALAZ IOLO LUB SAM SYSTEM MECHANIC I ODPALACIE SYSTEM MECHANICA
Po odpaleniu system mechanic bedzie myslal ze nie byl nigdy w systemie zainstalowany i pozwoli wam wybrac opcje dzialania z okresem 30 dni
zbor
Dodano
28.10.2002 11:16:24
Ostatnia wersja RegClean 4 jest przeznaczona do Win 95,98.wg Microsoftu.Słabo to robi.Wejdz na Jest tam dobry program System Mechanic–polecam,sprawdziłem,chodzi 30 dni.Jeźeli nie odnajdziesz,wejdz na Google i wklip SystemMechanic lub iolo.
Pozdrawiam. :lol:
tire
Dodano
23.10.2002 11:30:28
Ostatnia wersja RegClean 4 jest przeznaczona do Win 95,98.wg Microsoftu.Słabo to robi.Wejdz na Jest tam dobry program System Mechanic–polecam,sprawdziłem,chodzi 30 dni.Jeźeli nie odnajdziesz,wejdz na Google i wklip SystemMechanic lub iolo.
Pozdrawiam. :lol:
tire
Dodano
23.10.2002 11:30:28
Witam.Wejdź na www.chip.pl.Tam znajdziesz coś dla siebie.Uwaźaj.Czasami kończy się to .Przed sprzątaniem polecam skanowanie a/virus.Pozdrawiam. :lol:
tire
Dodano
23.10.2002 11:27:05
Acronis Private Expert ( acronis.com)
Puma
Dodano
22.09.2002 09:41:25
format c: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tam dla mnie wystarcza systemowe oczyszczanie dysków, no i Norton Clean Sweep z pakietu norton system works.
SLAY3R
Dodano
19.09.2002 17:00:35
marcin21
Dodano:
19.09.2002 13:12:11
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1