Sprawdzanie zgodności systemu plików

Witam! System mi ostatnio troszkę ześwirował. Musiałem wyłączyć firewalla (avast) bo nie chciał ładować mi stron internetowych, teraz przy każdym uruchomieniu systemu włącza się skaner zgodności systemu plików na dysku... Jak mogę to wyłączyć?

Odpowiedzi: 4

Może przetestuj dysk pod kątem jego sprawności. Pobierz oprogramowanie ze strony producenta i wykonaj testy. Tak, na wszelki wypadek.
XanTyp
Dodano
11.09.2010 12:30:41
Ok Avast już załatwiony, ale to sprawdzanie zgodności pojawiło się wcześniej. W takim razie co może go "gryźć" że przy każdym uruchomieniu sprawdza zgodność, a wcześniej tego nie robił! Nie instalowałem żadnych aplikacji!
EuleEule
Dodano
11.09.2010 01:47:38
Ok Avast już załatwiony, ale to sprawdzanie zgodności pojawiło się wcześniej. W takim razie co może go "gryźć" że przy każdym uruchomieniu sprawdza zgodność, a wcześniej tego nie robił! Nie instalowałem żadnych aplikacji!
EuleEule
Dodano
11.09.2010 01:43:19
Avast zajmuje się nadzorem stron, pod kątem filtrowania zawartości, ale firewallem to on nie jest. A skoro masz problem ze zgodnością plików, to ignorowanie tego nic ci nie da. Pozwól komputrowi zrobić swoje. Wyłączyć tego - nie wyłączysz.
XanTyp
Dodano
10.09.2010 13:48:09
EuleEule
Dodano:
09.09.2010 11:13:46
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1