sprawdzanie wresji xp'a na podstawie klucza

witam! mam netbooka aspire one i wrzucony fabrycznie na niego winxp, uzywam go juz dlugi dlugi czas i widze ze jest juz dosc zasyfiony dlatego chcialbym bo sformatowac i jeszcze raz wgrac winde. nie mam recoery wiec ten pomysl odpada. a kolejnym problemem jest to ze nie mam nawet co zbootowac na pena bo nie mam plytki oryginalnej. dlatego chialbym zapytac czy jest na stronie ms jakas podstronka gdzie wpisujac klucz dowiedzialbym sie czy owa wersja ktora mam na komputerze jest z sp2 czy sp3 czy wgle bez bo dlugo juz uzytkuje tego netbooka i nie pamietam. a bez tego nawet nie wiem i w sumie nie chce mi sie sciagac tyle wersji windowasa bo nie bede mial pewnosci z ktora wersja ruszy mi klucz. no chyba ze istnije jakas strona z ktorej moge sciagnac windowsa wpisujac oryginalny klucz. prosze o podpowiedzi:) pzdr,

Odpowiedzi: 4

ok, dzieki na linka. pomejluje z acerem. ..mozna zamknac
stachos5
Dodano
07.08.2010 15:23:54
stachos5 - trzeba czytać instrukcje ... po rozpakowaniu trzeba było wypalić płytę (płyty) recovery, i miałbyś swoją "instalkę". Możesz sobie ściągać pirata (w końcu nikt ci tego nie zabroni), ale znając Acera - twój system był preaktywowany (czyt.: nie wymagał aktywacji), więc kiedy użyjesz "pirata", i kod z naklejki zostanie przyjęty, i tak czeka cię telefoniczna aktywacja. I tu niespodzianka: może się udać - ale nie musi. Ostatnio znajomka odesłano (zresztą słusznie i zgodnie z umową którą użytkownik zaakceptował) do producenta sprzętu jako odpowiedzialnego za obsługę techniczną produktu. Reasumując: nie wypaliłeś sobie płyt recovery? No to szykuj kasę i hajda: [url=http://www.acer.pl/acer/service.do?LanguageISOCtxParam=pl&miu10einu24.current.attN2B2F2EEF=389&sp=page15e&ctx2.c2att1=13&miu10ekcond13.attN2B2F2EEF=389&CountryISOCtxParam=PL&ctx1g.c2att92=59&ctx1.att21k=1&CRC=3580548366]zadaj pytanie[/url] jak otrzymać od Acera płyty recovery.
Veers
Dodano
07.08.2010 10:18:00
nie, nie w tym rzecz. chodzi o to ze musze go sformatowac i na nowo postawic windowsa a przy kupnie nie dostalem plytki mam tylko nalepke z kluczem. chce zatem sciagnac jakiegos pirata bo nie widze innej mozliwosci i wrzucic moj klucz. ale problemem jest to ze nie pamietam z jakim sp byl fabryccznie ten moj xp'ek i nie wiem z jakims sp mam sciagnac.
stachos5
Dodano
07.08.2010 01:19:20
Nie trzeba niczego nigdzie wpisywać ani specjalnie szukać, aby dowiedzieć się, który service pack masz na stanie. Wystarczy kliknąć PPM na ikonie mojego komputera, wybrać właściwości i od razu samo Ci się podstawi. A co do wersji systemu... jeśli nie wiesz, którą masz - to już trochę to dziwne.
XanTyp
Dodano
07.08.2010 01:15:01
stachos5
Dodano:
06.08.2010 21:52:14
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1