Splinter Cell

Witam mam problem z ta otoz gra a raczej instalka jak to tak mozna nazwac.Sciagnalem sobie z kazy i zwie to sie dokladnie splinter cell full w seriall i nie wiem jak to odpalic.
Czy to wogole jest exe to nie wiem. Wolalem napisac temat zanim to usune z kompa wkoncu nie krotko sie sciagalo wazy 700 mb
Dzieki za jakiekolwiek informacje :D


Pozdrawiam!!!!!

Odpowiedzi: 5

fajna wersja gra,nie?
gen
Dodano
28.03.2003 23:02:11
Ja tylko nie rozumiem tego, ze piszesz ze masz instalke 700mb a splinter jest przecierz na 3 płytkach. Mnie sie wydaje ze to nie jest instalka Splintera, ale moge sie mylic. Dobra, niewazne. Pozdrawiam.

PS. Fajna gra, tylko ma straszne wymagania, na moim kompie ledwo chodzi na minimalach.
roadrunner
Dodano
27.03.2003 22:04:40
Rozszyfrowalem co jest napisane w tym okienku.

"Program za duzy zeby umiescic w pamieci" albo cos w tym stylu bo jak juz mowilem okienko szybko sie pojawia i szybko znika. I dodam ze ten program jest w msdos bo sprawdzilem w opcjach i chyba juz mam wszystko wyjasnione bo win xp nie pracuje w dosie, ale w win me wyskakuje komunikat : ta aplikacja nie jest obslugiwana przez win 32 czy jakos tak.

No to pozostaje tylko tylko usuniecie go z twardego.

B3TON mozesz juz zamknac moj post :wink:

Pozdrawiam!!!
dir
Dodano
27.03.2003 19:39:33
Rozszyfrowalem co jest napisane w tym okienku.

"Program za duzy zeby umiescic w pamieci" albo cos w tym stylu bo jak juz mowilem okienko szybko sie pojawia i szybko znika. I dodam ze ten program jest w msdos bo sprawdzilem w opcjach i chyba juz mam wszystko wyjasnione bo win xp nie pracuje w dosie, ale w win me wyskakuje komunikat : ta aplikacja nie jest obslugiwana przez win 32 czy jakos tak.

No to pozostaje tylko tylko usuniecie go z twardego.

B3TON mozesz juz zamknac moj post :wink:

Pozdrawiam!!!
dir
Dodano
27.03.2003 19:39:33
Po przeczytaniu tamtego postu stwierdzilem ze nikt pewnie nie wie o co mi chodz :D OK jeszcze raz. Po odpaleniu ww pliku pojawia sie jakies okienko ale szybko znika i nie wiem o co chodzi. Ani to nie spakowany plik moze te w seriall to jakies rozrzezenie (w co watpie) i trzeba najpierw potraktowac jakims programem naprawde nie wiem o co biega.

Ja chce pograc w splintera :cry: :cry:


Pozdrawiam!!!!
dir
Dodano
27.03.2003 17:54:32
dir
Dodano:
27.03.2003 17:29:13
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1