spis treści office 2002

Witam, mam ogromny problem, piszę sobie pracę inżynierską, właściwie to kończę, ale szanowny office tworzy mi tylko 9 pozycji w spisie treści, nie wiem czy to jest związane z ograniczeniem ilości stylów spisu treści, ale można przecież cyferką 1 zaznaczyć kilka pozycji i ja tak robię, niestety tak czy tak pokazuje mi się 9 pierwszych styli które zaznaczyłem... prosiłbym o szybką pomoc

Odpowiedzi: 1

Nie rozumiem za bardzo, co ma do spisu treści "oznaczanie cyferką 1" ... Do automatycznego generowania Spisu Treści, służą style w połączeniu z numerowaniem nagłówków, tak więc twoje podejrzenie odnośnie ograniczenia stylów może być właściwym tropem, jednakże liczba "9" podpowiada mi, że być może "problem" leży po prostu po stronie ograniczenia liczby konspektów (które akurat w przypadku tylko i wyłącznie spisu treści nie są jakimś strasznym ograniczeniem - wystarczy do spisu treści dodać dowolny inny styl stosowany w dokumencie, lub .... przemyśleć dokładnie plan swojego dokumentu). Osobiście nie spotkałem się z przypadkiem kiedy należałoby wyjść poza 4 poziom konspektu.
Veers
Dodano
21.03.2012 03:54:31
neewone
Dodano:
20.03.2012 12:27:51
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1