SP1

Zainstalowałem SP1 i wydaje mi się, źe system jest ciut wolniejszy w katalogu windows znalazłem folder ServicePackFiles a w nim następny folder i386 270 Mb. I nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale go wywaliłem 270 Mb to jest dość sporo, ale na razie nic złego się nie dzieje. I tu mam pytanie czy dobrze zrobiłem.
Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

Dzięki za odpowiedź, ale ja go nie skasowałem tylko wywaliłem na inny dysk, czyli nie ma problemu. System uruchamia mi się dokładnie w takim samym czasie jak przed instalacją myślę ze zaleźy to od konfiguracji komputera.
Pozdrawiam
Kiepski Waldek
Dodano
30.09.2002 19:16:11
Otuź zainstalowałem sobie Sp1.I Stwierdziłem
1).Zle zrobiłęs ze skasowałes własnie ten katalog poniewaź w nim były pliki potrzebne do reinstalacji Service Pack 1
2).Gdyby ci sie cos działo i chciałbys powrucic do swojego wina przed zainstaloawniem aplikacji Sp1 nie bedziesz miał takiego wyboru
3).Dodatek potrzebuje niekturych plików z tego katalogu co skasowales,wiec niedługo moze zacząc sie chwiac i powaznie zwalniac
3).Jedynym sposobem na stabilna prace jest w tym przypadku reinstalacja całego systemu i instalacja od nowa :D 8)

Pozatym na raazie nie polecam instalowania Sp1 gdyz jest on jeszcze nie dopracowany i mocno spowalnia system przy starcie.
Dark Angel
Dodano
29.09.2002 19:58:43
Powiem ci jak sam zainstaluje zobacze czy cos takiego sie utworzy :D
Dark Angel
Dodano
29.09.2002 01:38:57
Kiepski Waldek
Dodano:
28.09.2002 20:02:12
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1