sony dvd rw dw q58a

Pomocy.... Czy ktos moze mi pomoc w tej chwili??

Odpowiedzi: 3

1. Sprawdzenie jaki kodek jest potrzebny - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=723&GSpot+2.70a ( program do pobrania ). 2. Wywalenie - o ile masz w użyciu - wszystkich kombajnów typu k-Lite Codec Pack i ograncizenie sie do tego co jest potrzebne ( instalacja kilku wybranych kodeków ). 3. Użycie innego odtwarzacza. Nie napisąłaś jakie to filmy ( dvd divx itp ) i w czym - nazwa programu - odtwarzane więc trudno konkretne rozwiązanie podać. Zawszem ozęsz spytać Syna co namieszał. W archiwum forum wskazówe zwiazanych z kodekami, programami itp. jest wiecej niż trochę - warto moze byś przejszała zawartosć tego działu pod takim właśnie katem ( użycie funkcji szukaj dostepnej na górze strony ). PS. Gdybym był złośliwy to bym teraz pewnie coś nt. tego "niemania" 20 lat napisał, ale nie jestem. Zwyczajnie nie potrafie sobie radzić z sytuacją gdy Użytkownicy pragnący uzyskać pomoc traktują fora jako gabinety wróżek. Mógłbym się przy tym i powyzwierzać z paroma jeszcze sprawami miast tego - ku pamięci na prszyszłość zasugeruję Ci - niezależnie od tego gdzie i o co pytasz - korzystanei z tej: http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=115640 "ściągi"
Rebe
Dodano
28.04.2008 08:49:32
Ale jestes zlosliwy. Jestem tu poraz pierwszy i nie mam lat 20 wiec sprzet komputerowy jest raczej mi obcy. Problem polega na tym iz chcac obejrzec film nagle wyskakuje mi blad, polegajacy na tym iz nie ma obrazu. Dzwiek wszystko jest ale niestety obejrzec nic nie moge. Mysle iz powodem jest moj syn, ale nawet cofniecie systemu nic nie dalo. Zastanawiam sie czy moze zoctal odinstalowany jakis sterownik no nie wiem..... Ale jesli moglby ktos pomoc to bede wdzieczna pozdrawiam
Justys
Dodano
27.04.2008 23:14:49
[quote=Justys]Pomocy.... Czy ktos moze mi pomoc w tej chwili??[/quote] Zacytuję, bo jeszcze ktoś osbie wymysli, że się czepiam. Justys - w tej chwili to pewnie telefon pod 112 daje szansę na szybką pomoc. A moze tak jak Pani w szkole uczyła - wstęp, rozwinięcie i zakończenie ( tytuł już jest )?
Rebe
Dodano
26.04.2008 11:20:18
Justys
Dodano:
26.04.2008 11:05:30
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1