Sledzenie by Microsoft

Czy jak zarejestrowalem i aktywowalem windows xp home edition (mam legalna, oryginalna wersje) to czy dalej panowie z microsoftu moga sledzic czy mam legalne oprogramowanie?

Jest to dla mnie wazne!!!!!!!!!!!!!

Jak wogole przedstawia sie sprawa z tym sledzeniem ?????
www.balu.pl | www.photoshop.pl
balu@balu.pl | balu@photoshop.pl

Odpowiedzi: 9

wystarczy.....
agi
Dodano
01.12.2002 14:38:55
Pewnie gościa juź dawno microscop dorwał :D albo od dorywa bila :D
Lezio111
Dodano
30.11.2002 23:33:47
Jak coś, to XP AntiSpy się do tego nadaje. Zresztą to bez znaczenia (patrz data postu).
leopold
Dodano
30.11.2002 23:07:46
a do tematu to ja teź mam oryginalnego xp home, i kilka piratoof na nim i jakoś nic sie nie dzieje[teź jestem zarejestrowany]. moźesz ściągnąc program ad–aware który wkrywa i unieszkodliwia szpiegów
roadrunner
Dodano
30.11.2002 22:31:04
Zbor od niepamiętnych czasów na foroom dał takiego texta źe mnie rozbroił :D na łopadki :D
Ostatni to był chyba Jak przerobić gównianego meleniuma na garaźową wersje windowsa xp :D [/list]
Lezio111
Dodano
30.11.2002 22:07:35
Zbor od niepamiętnych czasów na foroom dał takiego texta źe mnie rozbroił :D na łopadki :D
Ostatni to był chyba Jak przerobić gównianego meleniuma na garaźową wersje windowsa xp :D [/list]
Lezio111
Dodano
30.11.2002 22:07:35
Do pana bila ,a co na to pan dzielnicowy ,ze prawdziwy bil jest tak obrzydliwie bogaty i to nie dzieki legalnym interesom ale drakonskiej polityce marketingowej i wyzysku ludzi klikajacych w windowsy a la domowe przeczkole.Skoro bil moze nas okradac w majestacie prawa to dlaczego zabrania pan trgo samego entuzjascie jego okien.

Do boju ,nagrywary w dlon !

Nawet Lepper wie ,ze tsza:) krasc
zbor
Dodano
30.11.2002 22:03:52
Wiesz ile osób na świecie ma ten system ?? Jeźeli masz orginalną wersję i zarejestroealeś sie to nie masz sie czego obawiać jeśli jednak nie i masz pirata to i zarejestrowales sie na prawdziwe dane to ola boga uciekaj uciekaj hen daleko trze bylo se zalatwic wersje bez rejstracji!!!! Chyba ze wpisales nieprawidlowe dane to co ci zrobia zawsze mozesz sie tego wyprzec i zwalic na kogos innego ale dla przykladu kazdy list e–mail wysylany w stanach w ktorym znajduje sie napis bomba albo ostatnio popularny Pan Osama Bin Laden jest sprawdzany przez specjalny wydzial pentagonu. Ale microsoft to nie pentagon wiec olej ich i baw sie windowsem Xp!!!!!
Anonymous
Dodano
29.12.2001 01:28:26
Czy mam rozumieć, źe uźywa Pan pirackiego oprogramowania? Co na to Mama, co na to Tata. A co na to powie dzielnicowy Brzózka.
Anonymous
Dodano
29.12.2001 01:01:47
Anonymous
Dodano:
25.12.2001 14:04:59
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1