Ślady na monitorze

Dziwna sprawa. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/719/7e8237d27c1b8ab8.jpg[/IMG][/URL] Sporadycznie pozostają mi takie wspomnienia na monitorze - po dymkach [Zamknij] czy [Minimalizuj]. Nie da się ich zlikwidować odświeżaniem ekranu. Dopiero reset systemu załatwia sprawę. Uruchamiam grę, wszystko je ok, wracam do pulpitu - fistaszek pozostaje, albo znika... Ki czort?

Odpowiedzi: 2

XanTyp - to jest problem współpracy na linii sterownik karty graficznej - interfejs systemu. Kilka ze znanych mi rozwiązań (bez gwarancji natychmiastowego zadziałania): - aktualizacja lub downgrade sterownika karty graficznej - wyłączenie dodatków pulpitu - wyłączenie efektów interfejsu Aero - wyłączenie / włączenie wygaszacza ekranu Zaobserwuj też czy podobne rzeczy się nie dzieją przy wychodzeniu systemu z hibernacji. A co do aktualizacji biosu i problemu z datami to niby jaki to ma mieć związek ??
Veers
Dodano
14.07.2011 19:17:31
KRZAKI, jak patrze na Twoje posty jedno mi przychodzi do głowy. Po co grzebać w nieskończoność. Z windowsem jak z autem- jak już zacznie się psuć nie naprawiaj. Wymień. Kilka postów już napisałeś w sprawie jak to Ci coś nie działa. Najlepiej po kopiuj wszystkie dane i format uleczy. Jak Ci się chce zrób update biosu to powinno załatwić sprawę z datami. Pozdrawiam.
agentus007
Dodano
14.07.2011 16:32:46
  • XanTyp 14.07.2011 19:21:12

    [quote=agentus007] Wymień.(...) format uleczy[/quote]Uff, bałem się, że każesz mi jeszcze kupować nowy komputer o.O [b]Veers[/b], ślady przestały się pojawiać więc zarzuciłem problem. Hibernacji nie stosuję - brak potrzeby.

XanTyp
Dodano:
21.03.2011 12:49:18
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1