Słaba jakość zdjęć i grafik przy połączeniu modemowym.

Witam, Mam mały problem z wyświetlaniem grafiki w przeglądarkach internetowych Firefox- domyślna i IE – używana sporadycznie. Jakość wyświetlanych zdjęć jest automatycznie pogarszana i każdą grafikę na stronie trzeba poprawiać kombinacją Shift + R. Nie ma tego problemu, gdy łączę się z siecią za pomocą Wifi ze stałym dostępem do internetu. Czy jest możliwe włączenie – ustawienie dobrej, jakości zdjęć na stałe?. Chodzi o połączenie modemowe. Jako dostęp do internetu aktualnie używam modemu USB Huawei – Vodafone. Jestem w zasięgu sieci UMTS, więc prędkości jakie jestem w stanie osiągnąć to ok. 150 – 230 kb/s w zależności od obciążenia sieci. A oglądanie zdjęć w tak słabej jakości albo ciągłe używanie Shift +R jest męczące i denerwujące. Pozdrawiam Adam

Odpowiedzi: 1

Ten Twój operator - Vodafone - cos nakombinowal - słyszalem o jakimś transparentym proxy - ale na ile w tym prawdy - nie wiem. Sugeruje poprzegłądanie opcji i ewentualne wyłaczenie proxy - a jak nie to telefon do Vodafone i niech sie tłumaczą. Związek tematu z XP żaden - zabieram do sieci.
Żółty
Dodano
07.02.2008 01:18:47
dyrooo
Dodano:
07.02.2008 00:37:42
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1