skrypt "Symfonia Handel" w Zaplanowanych zadaniach

Na serwerze Windows 2003 Std mam zainstalowany program Symfonia Handel Premium. W Symfoni wykonuje się raport eksportujący dane, aby raport zadziałał konieczne jest zalogowanie do programu, napisałem więc skrypt (jeden w VBS, drugi -SCRIPTIT) który uruchamia program i loguje konkretnego użytkownika, dzięki temu zadziała eksport. uruchamianie skryptu wywoływane jest z Zaplanowanych zadań. Wszystko jest OK jeżeli na serwerze jest zalogowany użytkownik (zdalny pulpit, normalnie). Standardowo jeżeli nikt nic nie robi na serwerze (a tak jest na ogół) pulpit jest zablokowany przez poprzednio zalogowanego użytkownika, skrypt się wykonuje do momentu wciśnięcia ENTER - aby zalogować się do Symfonii. Włączałem "Uruchom po zalogowaniu" w Zaplanowanych zadaniach, dodawałem użytkownika wykonującego skrypt do "Logowania w trybie usługi", zmieniałem Konto usługi AT, dodawałem program (Symfonia, SCRIPTIT) do wykluczeń w Zapobieganiu wykonywania danych , wyłączałem Zapobieganie i wszystko to na nic. Skrypt jak się zatrzymywał na logowaniu tak się zatrzymuje. Dokładnie to wygląda to tak, że program Symfonia jest uruchomiony, użytkownik i baza są wybrane, a czeka tylko na wciśnięcie ENTER (lub inna akcja mająca na celu wciśnięcie przycisku "OK"). Czy ktoś ma jakieś sugestie, pomysły

Odpowiedzi: 0

irek_t
Dodano:
02.09.2007 17:23:16
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0