Skrót klawiaturowy: lewy ctrl +lewy alt +a

Chciałem się zapytać jak wyłączyć w Windows XP przypisywanie dla kombinacji klawiszy lewy ctrl +lewy alt +a (lub inna literka) polskich znaków. Chciałbym zdefiniować w jakimkolwiek programie (w moim przypadku AutoCAD) dla tej kombinacji skrót klawiaturowy. Wybór tej kombinacji powoduje pojawienie się w linii poleceń literki "ą" i odpowiednio przy "z" otrzymuję "ż", a przy "x" dostaję "ź". Moje pytanie jest następujące istnieje jakaś opcja wyłączenia dla tej kombinacji tworzenia polskich znaków lub jest jakiś program który to robi? Nie wiem czy był już podobny temat, bo wyszukiwarka na forum wyświetla mi błąd.

Odpowiedzi: 2

[quote=wujekk13]Moje pytanie jest następujące istnieje jakaś opcja wyłączenia dla tej kombinacji tworzenia polskich znaków[/quote] Istnieje. Możesz przestawić układ klawiatury np. na angielski. http://support.microsoft.com/kb/258824/pl
BlaSOFT
Dodano
18.05.2012 21:55:01
Program, w którym pracujesz bieżąco oferuje określony zakres klawiszy do wykorzystania i cokolwiek byś zmienił poza jego środowiskiem - nie będzie to raczej miało wpływu na działanie (np. AutoCada). Nie zdefiniujesz skrótu klawiszowego w sposób narzucenia go na działanie dowolnego programu chyba, że włamiesz się do systemu i zmienisz je "od środka"...:-k
XanTyp
Dodano
18.05.2012 17:08:47
wujekk13
Dodano:
18.05.2012 09:42:24
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1