skrót do menu start

Witam posiadam windows xp sp3 Wgrałem pewien program który tworzy ikony skrótów i rozkłada je w fajny wzór (circledock się nazywa). Niestety był to goły program wszystkie skróty tworzyć samemu musiałem z programami to nie problem gorzej było (jest) z elementami systemu takimi jak mój komputer miejsca sieciowe panel sterowania regulacja głośności itp. ale rozwiązałem to znajdując klucze w rejestrze i jakoś się udało to rozwiązać do wszystkich elementów jakie chciałbym mieć na pulpicie w tym programie poza jednym: menu start:( niby znalazłem odpowiednik w rejestrze ale po zrobieniu skrótu on tylko zamruga i nic więcej może ktoś wie jak takowy skrót zrobić?? pisałem już na dziesiątkach for ale na żadnym odpowiedzi nie dostałem a wiem że to jest możliwe a skąd wiem?? a bo stąd że wiele programów posiada opcję "nadpisz menu start" " po nacisnięciu uruchom menu start"itp. a i ten program na środku posiada taki przycisk ale nie dziala jak powinien bo owszem otwiera menu start ale żeby tak się stało to przynajmniej raz muszę otworzyć menu start normalnie ( po każdym włączeniu komputera wiem powiecie żebym sobie skopiował lokalizację z tego właśnie środkowego przycisku ale jej po prostu nie ma:( szukałem w plikach z ustawieniami ( notatniki z rozszerzeniem ini) i jest tylko pytanie czy nadpisać przycisk start i true lub false do wpisania i zasadniczo chce poprostu ukryć pasek zadan wraz z przyciskiem start ( chyba żę da się ukryć pasek zostawiając sam przycisk start??

Odpowiedzi: 5

http://forum.hotfix.pl/systemy-operacyjne/skrot-do-menu-start-skrypt-bat-t1716.html
XanTyp
Dodano
14.05.2010 03:52:04
nie calkiem o to mi chodzi do samego folderu to ja wiem jak zrobić skrót a jak chcę zrobić taki aby po kliknieciu otwieralo się tak samo jak menu start a nie w folderze
kamil220288
Dodano
13.05.2010 13:25:41
Wykonanie skrótu do Menu Start odbywa się poprzez wejście w C:\Documents and Settings\użytkownik Prawoklik na ikonę folderu Menu Start i z podmenu wybieramy "Utwórz skrót". Prawda, że to proste? [color=darkred] Proszę o zapodanie mniejszego screena lub linku do niego. Po co taka kobyła?[/color]
XanTyp
Dodano
13.05.2010 07:40:13
mam xp na samym poczatku pisalem a chce aby paska zadań nie było widać wogóle a sam przycisk start zeby zostal albo i pasek i przycisk ukryc a na pulpicie zrobic skrot ktory otworzy menu start
kamil220288
Dodano
12.05.2010 23:51:59
Widać za głupi jestem, ale ni groma nie kapuję o co się dla Ciebie rozchodzi ... (Ty masz Vistę, czy "podrasowany" XP ?).
Ucho
Dodano
12.05.2010 22:59:45
kamil220288
Dodano:
12.05.2010 19:53:26
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1