Skin z Vista

jestem tu nowy odrazu mowie wiec nie krzyczec:D

Skąd moge wsiąść skina z vista zeby wszystko idealnie wygladało jak tu: http://www2.centrumxp.pl/Img/Art/WindowsVista/5112/10.jpg tyle zeby było przezroczyste??;]

i czy ten skin http://www2.centrumxp.pl/Skiny/3569,72,Longhorn_4008_VisualStyles.aspx to jest to?? jak tak to jak go zainstalowac no bo nie ma tam zadnego pliku z rozszeźeniem .theme Help plz :D

Odpowiedzi: 20

normanie
air_jordan_show
Dodano
15.02.2006 00:41:50
ale mu pojechałeś air_jordan_show.... :lol: :twisted:
toudim5
Dodano
14.02.2006 21:01:11
EL NINO:
air_jordan_show:
wbijaj dam12 niektórzy ludzie maja swoje chore zasady i ich nie zmienisz

czemu nie moge sobie napisac kolejnego posta tylko np. edytowac poprzedni ?
Wbije se i ja.
Po pierwsze, ktos Cie o cos pytal ? Nie ? To co tu robisz ?
Po drugie, te chore zasady zwane sa przez niektorych netykieta, ale widze ze zarowno to slowo, jak i ogol zasad kryjacych sie za nim, sa Ci obce. Wydaje mi sie, ze jest to wynik braku zdolnosci rozumienia, pojmowania pewnych rzeczy. Dlaczego cierpisz na taka przypadlosc ? Jest kilka mozliwych powodow. Jednym z nich jest np. zbyt ciasny umysl. Tzw. ociezalosc umyslowa. Czy tak jest naprawde ? Skad mam wiedziec ? To tylko hipoteza.
Po trzecie, bo tak.

dobra ty EL NINIO weś ręcznik bo sie spociłeś coś z mózgiem to ty masz widze to po twoich odpowiedziach
jestes szczurem w tej hierarchi której chciałbyś być królem, ja nie bede cie jechał szkoda słów, bywaj zdrów
air_jordan_show
Dodano
05.02.2006 18:44:55
air_jordan_show:
wbijaj dam12 niektórzy ludzie maja swoje chore zasady i ich nie zmienisz

czemu nie moge sobie napisac kolejnego posta tylko np. edytowac poprzedni ?
Wbije se i ja.
Po pierwsze, ktos Cie o cos pytal ? Nie ? To co tu robisz ?
Po drugie, te chore zasady zwane sa przez niektorych netykieta, ale widze ze zarowno to slowo, jak i ogol zasad kryjacych sie za nim, sa Ci obce. Wydaje mi sie, ze jest to wynik braku zdolnosci rozumienia, pojmowania pewnych rzeczy. Dlaczego cierpisz na taka przypadlosc ? Jest kilka mozliwych powodow. Jednym z nich jest np. zbyt ciasny umysl. Tzw. ociezalosc umyslowa. Czy tak jest naprawde ? Skad mam wiedziec ? To tylko hipoteza.
Po trzecie, bo tak.
EL NINO
Dodano
05.02.2006 17:27:33
ja nabijam posty?? ja tak nie pisze!! :evil:
dam12
Dodano
05.02.2006 00:40:02
air_jordan_show:
wbijaj dam12 niektórzy ludzie maja swoje chore zasady i ich nie zmienisz ale tak na marginesie to nie wiem o co chodzi z tym nabijaniem postów ? ktos płaci za to czy co ? czemu nie moge sobie napisac kolejnego posta tylko np. edytowac poprzedni ?

1. Bo jest to właśnie nabijanie postów :)
2. Czytanie tematów, w których ktoś pisze po kilka kolejnych postów, a w kaźdym jedno zdanie jest trochę nieprzyjemne
3. Taka jest powszechnie przyjęta zasada
MetaVirus
Dodano
05.02.2006 00:37:53
oj dobra, z adminem i tak nie wygram, jak chce niech utrzymuje swoje chore zasady!!
dam12
Dodano
05.02.2006 00:35:18
dam12:
napisales "Jesli ktos bedzie znal odpowiedz, odpowie. Wziales rowniez pod uwage fakt, ze niewielu interesuje system ktorego jeszcze nie ma ?" to nie bylo do visty!! a jesli nawet mialoby byc do visty to sie "kurna" nie czepiaj... przeciez ty mi narzucasz, źe nikt nie wie... a tak na serio to ty nie wiesz i pieszesz w imieniu innych co jest wg. mnie zupełnym idotyzmem, jesli ty nie wiesz no to nie musisz zamykac tematu!! nie zalozylem 2 nowych tematow!! w starym sie spytalem ale pewien uzytkownik twierdzi ze "watek upadl" czyli zalozylem nowy!! czy cos robie niezgodnie z regulaminem?? czy dubluje temat?? moze jestem w bledzie?? :?

wbijaj dam12 niektórzy ludzie maja swoje chore zasady i ich nie zmienisz ale tak na marginesie to nie wiem o co chodzi z tym nabijaniem postów ? ktos płaci za to czy co ? czemu nie moge sobie napisac kolejnego posta tylko np. edytowac poprzedni ?
air_jordan_show
Dodano
05.02.2006 00:28:24
Co mnie obchodzi co ktos napisal ?
Umarl ? Niby dlaczego i na co ? Bo nie bylo odpowiedzi ? I dlatego trzeba zakladac nowy ? Nie tutaj. To jest wlasnie "dublowanie", "spamowanie", "floodowanie".

Przy okazji – takiego wlasnie pisania/smiecenia, czepialem sie, czepiam sie i bede sie czepial. Od tego tu jestem.
EL NINO
Dodano
04.02.2006 21:16:42
napisales "Jesli ktos bedzie znal odpowiedz, odpowie. Wziales rowniez pod uwage fakt, ze niewielu interesuje system ktorego jeszcze nie ma ?" to nie bylo do visty!! a jesli nawet mialoby byc do visty to sie "kurna" nie czepiaj... przeciez ty mi narzucasz, źe nikt nie wie... a tak na serio to ty nie wiesz i pieszesz w imieniu innych co jest wg. mnie zupełnym idotyzmem, jesli ty nie wiesz no to nie musisz zamykac tematu!! nie zalozylem 2 nowych tematow!! w starym sie spytalem ale pewien uzytkownik twierdzi ze "watek upadl" czyli zalozylem nowy!! czy cos robie niezgodnie z regulaminem?? czy dubluje temat?? moze jestem w bledzie?? :?
dam12
Dodano
04.02.2006 20:47:59
dam12:
zalozylem nowy lecz pewnien "BARDZO INTELIGETNY" moderator go zamkna,

BTW, czy bardzo ? Nie wiem. Ale moja inteligencja pozwala mi przyswoic sobie kilka prostych regul. Twoja jak widze jest niewystarczajaca.

Nowych, nawet dwadziescia, mozesz sobie zakladac na forum ktore sobie sam utworzysz. Tu obowiazuja Cie inne reguly. Zaczales pisac tutaj ? To pisz kurna. A kazdy inny o tym samym, nowy, podobny post/temat, wyleci z hukiem.
Zrozumiales ?
EL NINO
Dodano
04.02.2006 20:18:56
nie chodzi mi o Vizualizacje tylko o zmieniony pasek z tym plikiem... i ten na dole, da sie to zrobic VTP3 tylko ze jak ja to zainstaluje i po zrobieniu reboota, laduje sie ladny bootscreen potem standardowo ekran logowania iiiii nagle znowu reboot, system nie chce sie uruchomic, a co do tego ze watek umarl to masz racje, zalozylem nowy lecz pewnien "BARDZO INTELIGETNY" moderator go zamkna, czyli nie zostalo mi nic innego jak tylko pisac w tym watku... moze ktos wreszcie odpowie na moje pytanie... :(
dam12
Dodano
03.02.2006 22:27:02
mówiłem ze ten temat umarł, a taką wizualizacje na 100% da sie zrobić–kiedyś miałem tak zrobione ale juz dokładnie nie pamietam jak to zrobiłem i nie chce Cie wprowadzac w błąd –napewno jakims programem
air_jordan_show
Dodano
02.02.2006 16:41:54
no chyba sie nie bede wsciekac za to ze ktos nie wie jak mi pomoc, az taki wredny nie jestem... AZ :lol:
dam12
Dodano
02.02.2006 09:59:09
niestety nie bawie sie w takie transformacje...
nawet nie wiem czy cos takiego sie da zrobic w winxp
sory
wujekStasek
Dodano
02.02.2006 09:57:47
tzn. w xp ten pasek z plikiem, widokiem itp. zeby go przeksztalcic jak ten w viscie, wiem ze to robi "Vista Transformation Pack", ale po jego instalacji wyskakuje jakis blad potem robie restarta i BLUESCREEN!! wiec jakby sie dalo bez instalacji "VTP3" to SPOXz :lol:
dam12
Dodano
02.02.2006 09:51:19
chcesz usunac pasek w xp?
wujekStasek
Dodano
02.02.2006 00:31:07
tu ci nikt nie odpowie, ten temat juz umarł
air_jordan_show
Dodano
01.02.2006 14:13:13
a jak usunac "plik, narzedzia, widok" itp. i jak wgrac ten pasek na gorze i na dole?? HELLLLLLLPPPPP!! :evil:
dam12
Dodano
01.02.2006 13:19:18
Jak zrobic w oknach explorera te zielone paski (chodzi mi o zdjecie kot88'a)?? da sie takie cos zrobic?? jak tak no to czym??
dam12
Dodano
31.01.2006 22:13:44
Bart3k
Dodano:
31.12.2005 16:46:17
Komentarzy:
20
Strona 1 / 3