Skasowane dane na jednej partycji!!!

Witam, na jednej z partycji nie ma żadnego folderu a miałem wcześniej na nim ważne rzeczy! Pokazuje mi jednak że nie jest pusty jest zajęte 30GB i 10GB jest wolne. Przy próbie np. utworzenia folderu wyskakuje komunikat:Nie można utworzyć folderu i nie można odnaleźć określonego pliku. Jeżeli wie ktoś jak rozwiązać ten problem to wielkie dzięki:-s

Odpowiedzi: 2

Udało się na szczęście sprawdzeniem dysku i wszystko pojawiło się ale teraz wchodząc do folderu za zdjęciami i filmami z aparatu pojawia się taki komunikat: runtime error! program: C:/windows/explorer.exe this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information. I co teraz? Oczywiście po wciśnięciu OK wszystko znika.
KR!S
Dodano
05.12.2007 13:18:20
Prócz tworzenia nowego folderu... próbowałeś zdziałać więcej? Ja bym się tak łatwo nie poddał... Tryb awaryjny, przegląd dziennika zdarzeń, czyszczenie rejestru, ewentualna weryfikacja antywirusem, jakieś ad-aware po drodze czy innym spybot... rzeczy same nie znikają - zwłaszcza, kiedy system widzi wolne i zajęte miejsce na partycji. (vide -> tytuł tematu jest trochę bez sensu) Przychodzi mi banalna rzecz do głowy - ktoś dosiadł Ci się do kompa, zmienił na folderach atrybuty tylko-do-odczytu czy też na ukryte i nakazał systemowi "Nie widzieć" takowych. Przestrzeń będzie podzielona na wolną i zajętą i takie tam atrakcje. napisz coś więcej... Zerknij jeszcze tu: http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=105599 Może w tym leży podłoże problemu?
XanTyp
Dodano
05.12.2007 09:57:46
KR!S
Dodano:
04.12.2007 12:55:15
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1