Skad ten blad i jak go ominac :( ?

Witam!
Na Wasza strone zagladalem czesto ale na forum dopiero dzisiaj dane mi bylo sie zarejestrowac, gdyz problem przerosl moje zdolnosci :?

Tak wiec sie stalo, ze od rana jestem posiadaczem systemu Microsoft Vista 5308 i od rana probuje go zainstalowac, niestety z mizernym skutkiem :( Zainstalowalem specjalnie czysciutkiego Win XP by na nim polozyc Viste ale cos nie wychodzi...

Wszystko idzie pieknie, wpisuje poprany klucz. Po czym wybieram partycje dysku (ta na ktorej jest zaisntalowany XP) i wyskakuje mi takie info:



Naciskam OK, a nastepnie widze takowa informacje:



Po czym instalacja konczy sie fiaskiem :(

Dlaczego ? Czyzby trzeba instalowac Viste na calkowicie czystej partycji ?

Prosze o pomoc...

Pozdrawiam!

Odpowiedzi: 3

No i udalo sie – zainstalowalem Viste...
Nalezalo instalowac na czystej partycji i nie bylo problemow...

System instalowal mni sie dlugo, wiec zostawilem komputer na noc i rano wstalem z nadzieja, ze zobacze Viste w pelnej okazalosci... Jednak zamiast powalajacego systemu zobaczylem tapete i konsole systemu (Linie polecen – cmd) :(

Czy wie ktos dlaczego? A moze trzeba w niej cos wpisac, by system zaczal hulac poprawnie?

Pozdrawiam!
mic
Dodano
26.04.2006 14:20:33
Najlepiej gdybys tak zrobił bo on nie chce się zainstalowac poniewaź Vista chce przenieść twój windows do folderu windows.old i nie będzie się dało włączyć poprzedniego windowsa tylko viste ;) i windows na to nie pozwala wal na czystą partycję ...;)
MaSSlany
Dodano
26.04.2006 00:37:51
Spróbój zmienic nazwe głównego katalogu windowsa na np. "stary windows" lub inaczej i spróbój ponownie powinno pomóc. :D :wink:
ttomo
Dodano
26.04.2006 00:37:19
mic
Dodano:
25.04.2006 23:05:54
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1