Skąd klucz

Witam

Mam taki problm posiadam płytke win server 2003 Standart Edition PL. Płytka była dodawana do jakiegoś czasopisma w Grudniu 2003. Na płytce widnieje napis

"Uwaga! program wymaga klucza instalacyjnego i kodu aktywacyjnego, które otrzymuje się po bezpłatnej rejestracji przez Internet na stronie https://microsoft.order–5.com/windowsserver2003evaldl tylko źe ta strona albo juź nie istnieje albo pokazuje mi coś takiego :

"The page cannot be displayed
There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Please try the following:

Open the microsoft.order–5.com home page, and then look for links to the information you want.
Click the Refresh button, or try again later.

HTTP 403.2 – Forbidden: Read Access Forbidden
Internet Information Services

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Technical Information (for support personnel)


Background:
This error can be caused if there is no default page available and directory browsing has not been enabled for the directory, or if you are trying to display an HTML page that resides in a directory marked for Execute or Script permissions only.


More information:
Microsoft Support"

Wie ktoś jak zdobyć taki klucz?? Mogę pobrać w sumie inną wersje trialową ale nie znalazłęm po polsku. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odpowiedzi: 2

Na temat ustawień poczytaj tu : http://www.xp.net.pl/windows2003_main.html
taddek8
Dodano
22.01.2006 09:24:05
No i nawet udało mi się z kluczem do tego windowsa i właśnie spod niego pisze tylko jak go aktywować?? Znaczy w zasobniku mam ikonke kluczy wpisuje ten key którym zainstalowałem a ten mi pisze źe to nie jest klucz autoryzowany (klucz mam z tego CD z pliku UNATTEND.TXT) Co ja mam zrobić źeby mi się to nie wywaliło?? Acha i czy ktoś ma link do polskojęzycznego opisu przerobienia (konfiguracji) 2003 serv. na stację roboczą??

Z góry dzięki za odpowiedź.
Grass–Fighter
Dodano
22.01.2006 06:25:43
Grass–Fighter
Dodano:
21.01.2006 20:29:57
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1