skaczace przeciaganie w XP :(((((((

witam,
mam pewien problem, zaznaczajac ramka (niebieska) cos powiedzmy w MOOJ KOMPOOTER loob gdze indziej na dysku, zaczyna mi skakac ta ramka przy powiekszaniu sie
sciagnalem chyba z 50 MB rooznych steroof do grafy, do pl gl,
i narazie zadnego rezultatu to nieprzynioslo, aha jeszcze instalowalem system na FATa , FATa 32, NTFS i nic :(((((((
jedynie jak zmienie w WLASCIWOSCIACH EKRANU / rozwiazywanie problemoof/ zmiejsze o jeden stopien to jest OKa (ale za to w pelni niechodzi grafa)

koompel mial podobny problem, sformatowal dysk, i jeszcze raz zainstalowal no i wszystko jest wporzadkoo

o jakokolwiek podpowiedz bede bardzo wdzieczny ;)

Odpowiedzi: 3

Myślę, że Twój problem jest interesujący, jednag abu go rozwiązać, trzeba się dokładnie zastanowić. [IMG]http://i988.photobucket.com/albums/af1/Empathorn/trollercoaster.jpg[/IMG]
mar550
Dodano
23.07.2011 20:14:38
no to ci zdaje ze trzeba sformatowac dysk, jush go formatowalem pare razy, usuwalem partycje, tworzylem nowe(fat, fat32, ntfs) i qrcze jeszcze raz instalowalem system

i najprawdopodobniej sa to zle stery do grafy (XPek zle zainstalowal)

narazie mam karte...(S3 V/DX)....mozna powiedziec ze do d..., ale jeszcze parenascie dni moosze sie z nia pomeczyc
Anonymous
Dodano
28.12.2001 14:02:34
ej niejestem pewien ale tu chyba trzeba sformatować dysl i jeszcze raz zainstalować windowsa i chyba wszystko będzie wporzadku. a tak wogule to jestes chyba głupszy niz wyzszy skoro masz problem jak kolega on to naprawił a ty nie to ic sie do niego zapytac jak to zrobil a nie zadajesz glupie pytania
Anonymous
Dodano
28.12.2001 13:21:39
Anonymous
Dodano:
28.12.2001 01:59:18
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1