Siłownia

Od jakiegos czasu chodze na silownie i jak narazie cwicze na sucho .
Czasem dochodza do mnie rozmowy o odzywkach wspomagajacych trening .

Czy polecacie cos typu kreatyna? lub bialko ?
O plusach tego typu odzywakach slyszalem , a czy sa jakies minusy ?

Odpowiedzi: 15

kreatynka – dobra ale jak wyzej Zygo napisał zalezy ile cwiczysz jak dopiero zaczynasz to ja bym nie brał.
WaGonik
Dodano
30.03.2006 19:49:09
Lipton:
Czy polecacie cos typu kreatyna? lub bialko ?


Zaleźy ile chodzisz na siłke. Ale kreatyna, białko, karnityna, HMB moźna spokojnie stosować. Wiadomo za jakiś czas odpowiednia dieta no i efekty widać. Oczywiście to co chcesz brać musisz dostosować do ilości ćwiczeń i swojej masy.

Minusy hmmm no wiadomo naturalne to to nie jest ale mega szkodliwe teź nie więc Twoja decyzja jak na to patrzeć.
Zygo
Dodano
29.03.2006 23:28:29
Tomi!:
WaGonik:
zapytaj w sklepie o "Nitrobolon 2" dobry sprzet ;)


Właśnie N2, pompuje i daje potworego kopa. Knouckuot jest leszpy ale droźszy. Na mase biore XXL Trec'a 5 kg wymieszany z mlekiem jest zajeb.... a białko to jakieś konkretne trzeba. Do tego wszystkiego moźna zakupić witaminki B12 Naturella.


wiem ze daje kopa :mrgreen: juz niedlugo sam to zarzuce :D

p.s. niestety $$ trzeba wyskoczyc troche po kieszeni.
WaGonik
Dodano
25.03.2006 17:36:43
WaGonik:
zapytaj w sklepie o "Nitrobolon 2" dobry sprzet ;)


Właśnie N2, pompuje i daje potworego kopa. Knouckuot jest leszpy ale droźszy. Na mase biore XXL Trec'a 5 kg wymieszany z mlekiem jest zajeb.... a białko to jakieś konkretne trzeba. Do tego wszystkiego moźna zakupić witaminki B12 Naturella.
Tomi!
Dodano
25.03.2006 10:16:57
e tam, jak odzywki to od razu muszą być KOKSY ? KOKS to se moźna na giełdzie kupic ze dwie bryłki :mrgreen:

zapytaj w sklepie o "Nitrobolon 2" dobry sprzet ;)
WaGonik
Dodano
23.03.2006 00:23:13
Bialko i tylko bialko...organizm podczas rozrostu miesni potrzebuje wlasnie bialka, jezeli bedzie go mial za duzo to wydali i tyle...nie masz w tym momencie ryzyka...

fakt ze czyste bialko troche kosztuje, ale warto..ja po wakacjach tez mam zamiar zrobic sobie "kaloryferek" na brzuchu – nie dla dziewczyn – dla siebie...kark mam zamiar zostawic, ale podtrzymac to chce wlasnie bialkiem...
TicTac
Dodano
22.03.2006 20:58:37
Gdybym tak patrzyl na swiat nic bym nie jadl , bo czym jest np chleb jak nie mieszanina zwiazkow chemicznych .
I nawet siedzenie przed kompem wyjdzie nam na starosc nie zbyt dobrze .
Wiec jesli szukamy dziury w calym,zawsze ja znajdziemy.

Tak samo kreatyna w naturalny sposob wystepuje w naszych miesniach, a nawet przedawkowanie kreatyny nie szkodzi zdrowiu gdyz jej nadmiar jest wydalany z organizmu .
Lipton
Dodano
22.03.2006 20:11:52
Lipton:
spiderko:
Jak mówili szeptem o tych odźywkach to napewno mieli na myśli tzw. kokosy, dobre efekty w krótkim czasie, brak karku, laski szaleją, potem zwisy, z czasem szybkie męczenie się, problemy z wątrobą, sercem i innymi narządami, takźe płciowymi. W średnim wieku mozna juź się zacząć martwić o zawał serca lub marskość wątroby – taka cena "sportu". :lol:


W sumie nikt o tym nie mowil szeptem , ale jestem nowy w tym swiecie i nie wiem co jak i gdzie :)
Ja nawet nie mam zamiaru myslec o koksie czy anabolach ;/


IMO jak zaczniesz uźywać czego kolwiek, to na starość czymś się to objawi in minus. "Odźywki" są na chemii a chemia to wiadomo... Kulturystyka w tych czsch to juz nie sport tylko wyścigi w grubości poszczególnych części ciała. Sport to pozostać w zgodzie z naturą. Jeśli nie moźesz juź "przytyć" to powinieneś taki pozostać.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
22.03.2006 19:43:07
spiderko:
Jak mówili szeptem o tych odźywkach to napewno mieli na myśli tzw. kokosy, dobre efekty w krótkim czasie, brak karku, laski szaleją, potem zwisy, z czasem szybkie męczenie się, problemy z wątrobą, sercem i innymi narządami, takźe płciowymi. W średnim wieku mozna juź się zacząć martwić o zawał serca lub marskość wątroby – taka cena "sportu". :lol:


W sumie nikt o tym nie mowil szeptem , ale jestem nowy w tym swiecie i nie wiem co jak i gdzie :)
Ja nawet nie mam zamiaru myslec o koksie czy anabolach ;/
Lipton
Dodano
22.03.2006 18:47:12
damiancore:
Lipton:
lub bialko
Tylko białko.


nie koniecznie...

Na kazdej pakerni sa trenerzy i najlepiej ich wypytaj co kupic – a jak nie, to mozesz dowiedziec sie na forach poswieconych tej tematyce. mozesz tez zapytac sie w sklepie – zazwyczaj pracuja tam osoby zorientowane w tej tematyce ;)
The_judge
Dodano
22.03.2006 18:28:57
Jak mówili szeptem o tych odźywkach to napewno mieli na myśli tzw. kokosy, dobre efekty w krótkim czasie, brak karku, laski szaleją, potem zwisy, z czasem szybkie męczenie się, problemy z wątrobą, sercem i innymi narządami, takźe płciowymi. W średnim wieku mozna juź się zacząć martwić o zawał serca lub marskość wątroby – taka cena "sportu". :lol:
spiderko
Dodano
22.03.2006 18:17:59
gusioo:
Lipton:
a czy sa jakies minusy ?

Trzeba będzie kupić dres – koniecznie adidasa.
Czasem teź występuje zanik karku.
I sprawdza sie przysłowie: Duźa klatka – mały ptaszek.


Jesli ktos chodzi na silownie to odrazu zostaje dresem?
Myslalem ze jest to jeden z rodzajow uprawiania sportu.
Czyli jak ktos biegnie w dresie to jest zlodziejem?
Ehh

Nie potrzebuje poglosek , lecz informacji opratych na doswiadczeniu .

gusioo:
I sprawdza sie przysłowie: Duźa klatka – mały ptaszek.


Nie wiem..widzisz to po sobie ?
Lipton
Dodano
22.03.2006 18:14:42
gusioo:
Trzeba będzie kupić dres – koniecznie adidasa.
No i fryz – na nic – teź ..do dresu
damiancore
Dodano
22.03.2006 18:07:38
Lipton:
a czy sa jakies minusy ?

Trzeba będzie kupić dres – koniecznie adidasa.
Czasem teź występuje zanik karku.
I sprawdza sie przysłowie: Duźa klatka – mały ptaszek.
Anonymous
Dodano
22.03.2006 18:03:12
Lipton:
lub bialko
Tylko białko.
Więcej na Sportowym Forum Dyskusyjnym.
damiancore
Dodano
22.03.2006 17:53:15
Lipton
Dodano:
22.03.2006 17:51:21
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1