Siemens S40 – Problem !

Mam problem z Simensem S40. Wogole nie pokazuje mi skrzykni odbiorczej i nie moge czytac wiadomosci. W innym telefonie dziala bez problemu. Moze ktos wie jak zrestartowac soft w Simenisie bo napewno taki kod istnieje. A moze ktos umie inaczej rozwiazac moj problem... Prosze o pomoc.

Odpowiedzi: 7

HAHA ;] ;D tego juz napewno nie zrobie. Moglem sie zastanowic zanim go kupilem. Powiedzieli mi ze mi za 30 zl wgraja oprogramowanie i bedzie dzialac. Zdzierstwo ;] ale cusz chyba musze im dac, a potem odrazu sprzedac ten telefon. Nie probowalem jeszcze tego kodu *#0009# bo nie mam telefonu. Jak bede mial to jeszcze sprobuje i napisze. W kazdym razie dzieki ;]

Update: Niestety ten kod tez nic nie daje. Wlasciwie to on u mnie wogole nie dziala. Wpisuje go i nic sie nie dzieje.

Update II: Poszukalem na tym forum i znalazlem. Okazalo sie ze chyba wszyscy maja taki problem z S40 wystarczylo wyciagnac SIM i wpisac *#337#. Teraz wszystko dziala ok a ja ide go sprzedac ;].
Pozdrawiam
netrox
Dodano
13.12.2003 10:20:46
a moze chcesz kupić drugiego S40 z działającą skrzynką :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Krzychooo
Dodano
13.12.2003 01:12:38
Hmmmm.
Moźe to:
http://board.fks.pl/viewtopic.php?t=332&highlight=reset
MarcinX
Dodano
11.12.2003 17:41:51
Jak to wpisuje to pojawia mi po chwili pojaiwa mi sie "Automatyczny jezyk – wybrane" i zaraz znika. Nie pojawia mi sie wersja oprogramowania. Ponadto nie mam mozliwosci zmiany oprogramowania. Po pierwsze nie mam kabelka ani Irdy do kompa, po drugie nie umiem tego zrobic. No chyba ze skorzystam z uslug tych co sprzedaja uzywane komory ;].
Aha i jeszce jedno pisalem to juz wyzej. Da sie zrobic restet oprogramowania ? jesli tak to jak.
netrox
Dodano
11.12.2003 16:34:08
netrox:
Mam problem z Simensem S40. Wogole nie pokazuje mi skrzykni odbiorczej i nie moge czytac wiadomosci. W innym telefonie dziala bez problemu. Moze ktos wie jak zrestartowac soft w Simenisie bo napewno taki kod istnieje. A moze ktos umie inaczej rozwiazac moj problem... Prosze o pomoc.

Ewidentny bład oprogramowania.
Sprawdz wersie oprogramowania telefonu poleceniem *#0000#,potem wgraj nowszą.Po tym zabiegu powinno byc o.k
Kolega miał podobny problem z Simens`em (jakims tam,dawno temu) i ta operacja pomogła.
McScr@by
Dodano
10.12.2003 23:05:56
Wlasnie nie znalazlem takiej opcji. Chodzi o to ze jak wejde w menu wiadomosci to jest tylko Nowa wiadomosc i Ulubione. Nie ma skrzynki odbiorczej wiec nie moge przeczytac smsow. Jak wloze karte SIM do innego telefonu to Skrzynka odbiorcza jest i sa wszystkie wiadomosci, czyli to nie wina karty SIM tylko mojego telefonu. Kiedys mialem Nokie i byla ok nic mi sie nie wieszla wszystko dzialalo jak powinno ale chyba wyswietlacz mi siadl bo po wlaczeniu nie wyswietla sie nic. Swieca sie tylko zielone lampki podswietlajace. No ale to juz nie wazne interesuje mnie ten Siemens bo nie mam ochoty na zakup nowego telefonu.
netrox
Dodano
10.12.2003 13:32:35
Wogole nie pokazuje mi skrzykni odbiorczej i nie moge czytac wiadomosci. W innym telefonie dziala bez problemu.


Tej czesci nie rozumie za bardzo co i jak w innych telefonach dziala :?:
Probowales wyciagnac baterie :?: Nie wiem jak w simens'ie ale w noki jest taka opcja przywroc ustawienia fabryczne moze cos takiego pomoze.
JaMaL
Dodano
09.12.2003 21:47:59
netrox
Dodano:
09.12.2003 20:27:19
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1