siec pomiedzy dwoma XP

Mam dwa komputery pod Windows XP. Połączyłem ich karty sieciowe kablem sieciowym. Ponadto wpisalem we wlasciwosciach polaczenia sieciowego dla TCP/IP na sztywo adres ip: - dla pierwszego 10.0.0.1 - dla drugiego 10.0.0.2 maska 255.0.0.0 po restarcie liczylem na to ze wykonanie żądania adresu w oknie komputera 10.0.0.1: \\10.0.0.2 przekieruje mnie na udostepnione dokumenty komputera 10.0.0.2 niestety nie poza tym pozniej odkrylem ze w CMD polecenie ipconfig /all wyswietla IP zupelnie inne niz to ktore wpisalem na sztywno... bycmoze to jest IP neostrady.. do ktorej podlaczony jest 10.0.0.1 (to ip zaczynalo sie na 83. ... ) nie mam pojecia jak wykonac tak prosta rzecz jak polaczenie dwoch komputerow w jedna siec :neutral: prosze o pomoc

Odpowiedzi: 2

...Ja Mam RaDio to jest Banal .Ale Ty MuSiSz . Scrosowac KAble Bo masz RJ-45 ..To Jest 8 kolorkow Z 1 Strony inne i Z drugiej Zalatw Sobie opis Do tego... [color=darkred][b][i]ReD . Kolejny Twój post , który niczego nie wnosi do tematu - parę już poleciało do zsypu. Pomoc na forum polega na czytaniu odpowiedzi innych i dostosowaniu do całości własnej odpowiedzi. Co Ty masz, czego nie masz, nikogo nie interesuje. I zdaje się miałeś już zwracaną uwagę odnośnie używania wielkich liter w wyrazach . -Seeker-[/i][/b][/color]
ReD
Dodano
17.07.2007 18:37:10
Opis połaczenia komputerów w sieć masz w przyklejonym temacie EL NINO. Poczytaj.
Żółty
Dodano
17.07.2007 02:55:10
blk
Dodano:
17.07.2007 02:37:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1