Shadowrun

Witam Pewnie jak wiecie pojawiło się demko ciekawej gry o tytule „Shadowrun” Chciałbym abyście w tym temacie wyrazili swoje opinie i przemyślenia co do tej produkcji Ja ze swej strony zrobię taką mini recenzje. Po ściągnięciu demka i jego odpalenia ukazało się ciekawe intro oraz menu po pierwszym odpaleniu samej gry (z botami) zwróciłem uwagę na grafikę która na pewno nie będzie zaliczać się do przełomów ala „Gears of War” lecz oka nie kuje Efekty czarów i odbłysków i tym podobne wyglądają naprawdę świetnie Po grafice przyszedł czas aby trochę postrzelać i zapoznać się z techniką gry na początek można się trochę w tym pogubić choć samo sterowanie jest intuicyjne jednak najpierw musimy ustawić sobie czary a do tego mam trzy sloty więc wybieramy te które się nam najbardziej przydadzą sam najczęściej wybierałem teleport drzewo zwracające życie oraz blokadę z lodu czy kryształu jeszcze do końca nie pamiętam prawidłowych nazw czarów A z broni wybierałem SMG bo snajperką ciężko jest trafić ciągle to teleportującego się przeciwnika a jak już jesteśmy przy broni to trzeba też zwrócić uwagę na dźwięk który też nie jest jakiś nadzwyczajny ale bardzo miły dla ucha odgłosy strzelających dokoła przeciwników i co chwila rzucających jakieś zaklęcie są fajne i charakterystyczne wiedz po dłuższej grze będziemy wiedzieli z czego do nas strzelają przejdźmy do samej mechaniki gry tu już się nie da nudzić na ekranie co chwila coś się dzieje strzelamy do wroga który się prze teleportował za ścianę i nagle wyskakuje nam za niej dwóch następnych jeden rzuca jakieś zaklęcie a następny pruje w nas ołowiem po prostu totalna wojna po prostu akcja pełną gębą. Podsumowanie „Shadowrun” to może nie rewolucyjny ale na pewno bardzo dobry FPS dla wielu graczy gdzie liczy się drużyna i wspólne działanie bo samemu wątpię aby się udało wyniszczyć całą drużynce przeciwną nic tylko kupić Shadowrun + Xbox live i grać bo naprawdę warto. Najbardziej mnie ciekawi jak to się będzie grało z graczami którzy będą na Błaszaku siedzieli bo myszką w FPS się gra o wiele łatwiej jak to Microsoft rozwiąże jestem ciekawy. Nie jestem mistrzem recenzji wiem to widać ale chciałem wam trochę przybliżyć tą grę i skłonić do może nie od razu kupna tej gry ale chociaż pogrania w demko które raczej was przekona bo mnie na pewno Pozdrawiam GoTeN.

Odpowiedzi: 1

Dzięki za minireckę, GoTeN :) Ja w demko również chwilę pograłem. Wrażenia pozytywne, te elementy magii wprowadzają trochę świeżosci do gatunku FPSów. Szczególnie skoki są fajne, a i praktyczne ;) W kwestii broni najbardziej przypasił mi karabinek, ale za mało grałem, zeby móc coś więcej na ten temat powiedzieć. Zauważylem jednak, że wiele osób wybiera katanę, więc pewnie też jest niezła. Trochę dziwne, że giera zbiera bardzo średnie noty, bo wydaje się przyjemnym tytułem i odskocznią od Forzy ;) I mały plusik za umieszczenie w demie tutoriala, bez niego ciężko byłoby się połapać w niektórych ruchach.
el ZAX
Dodano
08.06.2007 20:30:07
GoTeN
Dodano:
08.06.2007 08:25:45
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1