Sever Windows 2003

Witam chcial bym dostac pare porad dotyczace serverka SBS :) mianowicie mam od niedawna server w szkole no i chciałem sie spytac czy da sie jakos wzniesc prawa oraniczajace dostep do ruznych plików?? czy jets mozliwosc jakas wejsc na dysk C: ?? ja widze tylko dysk siecowy;/ czy mozna jakos załonczyc tryb "uruchom"?? czekam na wsyztskie porady !! Pozdrawiam :)

Odpowiedzi: 6

Instalowałem róźne pracownie w szkołach.
Moźe by się i dało ale muszę wiedzieć co to za szkoła.
Pełna nazwa i miejscowość.
nagileon
Dodano
03.05.2006 17:03:28
Powiem tak: spróbuj. Jeśli serwer jest dobrze posadzony, to nie powinno ci się udać, ale nawet jesli ci się uda, to taka zmiana nie pozostanie niedostrzeźona, i zgodnie z naszym ustawodawstwem, zostanie to potraktowane jako próba włamania, i mam nadzieję, źe konsekwencje jakie wobec ciebie zostaną wyciągnięte nauczą cię czegoś więcej na temat przestrzegania prawa.
Veers
Dodano
18.03.2006 14:21:26
aha czyli niema zadnych szans zeby cos zrobic??;/
REGEDIT4
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System]
"DisableRegistryTools"=dword:00000000

znalazłem ten kodzik na necie i czy na serverze sbs uda mi sie wejsc na rejestr?? i czy za pomoca tego kodziku
Panel.{21EC2020–3AEA–1069–A2DD–08002B30309D}
bede miał dostep do panelu sterowania??
webhagi
Dodano
18.03.2006 14:14:57
webhagi:
Tyle ze ja jetsem uczniem ja niemam prawa dostepu do nczego ...

To moim zdaniem wyczerpuje wszelkie kwestie dot. twojego pytania.
Veers
Dodano
18.03.2006 14:07:01
Tyle ze ja jetsem uczniem ja niemam prawa dostepu do nczego ;p amoja infomatyczka jets taka tepa ze masakra ona uczy 4 klase technikum zmeniac czcionke i kolor w wordzie ;/ baba jest poryta!! czy da sie zrobic to wsyztsko co napisałem wyzej z poziomu ucznia??
webhagi
Dodano
18.03.2006 14:04:13
webhagi:
.....chciałem sie spytac czy da sie jakos wzniesc prawa oraniczajace dostep do ruznych plików??

Da się.
webhagi:
czy jets mozliwosc jakas wejsc na dysk C: ??

Jest.
webhagi:
.... czy mozna jakos załonczyc tryb "uruchom"??

Moźna.
webhagi:
czekam na wsyztskie porady !!

WSZYSTKIE – to trochę duźo jak na SBS–a, i wybacz ale jeśli nie wiesz jak zmieniać uprawnienia, albo jak dostać się do udziału administracyjnego, to wszelkie dalsze porady mogą być... potencjalnie niebezpieczne, więc radziłbym ci zacząć od zapoznania się z Pomocą Systemową.
Veers
Dodano
18.03.2006 14:00:55
webhagi
Dodano:
18.03.2006 13:38:47
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1