Serwery do WWP

Witam. Albo dostałem zamuły albo w googlarce nie ma rozwiązania jak pograć w Worms World Party (ewentualnie Armagedon) online. Nie chodzi mi o rozwiązanie typu pobierz sobie Hamachi i zbierz paru kumpli. Nie wierzę że tego nie ma. Może ktoś z Was się natknął na coś takiego albo nawet grał w ten sposób i chciałby się podzielić odczuciami... Pzdr.

Odpowiedzi: 7

Gdzies na jakimś forum wyczytałem że jakiegos patcha trzeba zainstalowac http://www.wormnet.fora.pl/worms-world-party,34/patch,70.html I dalej z tego forum [url]http://www.wormnet.fora.pl/worms-world-party,7/multiplayer-online-host-krok-po-kroku,603.html[/url] Szybkie przeglądniecie forum sugeruje ze mimo wszystko ktos gra na Wormnecie - tematy są, że tak powiem, w miarę świeże.
Żółty
Dodano
18.03.2011 23:41:54
Legenda głosi że kiedyś komuś to chodziło... Teraz z tego co się dowiedziałem to się instaluje Hamachi i tam szukasz serwerów... Z tym że te co znalazłem są "mało" oblegane..
Razorek
Dodano
18.03.2011 22:35:03
Yyy ... A to WormNET czy jak mu tam ?
Żółty
Dodano
17.03.2011 01:41:26
Powiem Ci Xan że patrząc z boku jak się ktoś z Tobą użera przy czepianiu się o słówka to to często jest śmieszne. Mniej śmiesznie jest już w roli osoby użerającej się... Na szczęście los mnie w tej roli za bardzo nie doświadcza i zdarza mi się to sporadycznie... Pozdrawiam... :D
Razorek
Dodano
16.03.2011 20:40:45
Ta "zamuła" mnie zmyliła. :] Muszę chyba bardziej skupić się na całych treściach postów, zamiast tylko na pojedynczych słowach :D
XanTyp
Dodano
16.03.2011 20:32:46
Szczerze mówiąc Xan miałem na myśli coś innego niż Twoja rada jak korzystać z FF. Siedziałem pół godziny i nic sensownego nie znalazłem... Myślałem że ktoś z szerokiego grona społeczności tego forum również grywał w ten klasyk i znalazł jakieś ciekawe serwery...
Razorek
Dodano
16.03.2011 18:13:35
Która przeglądarka? U mnie np. FF potrafi się wieszać w działaniu, ale wystarczy że ruszę myszką i się odwiesza. Dziwne - zupełnie, jakby od ruchu kursora po ekranie zależało działanie przeglądarki. Kursor zamiera i FF też o.O Ale na Operze nic takiego się nie dzieje. Wszystko tam gra i buczy :)
XanTyp
Dodano
15.03.2011 22:24:26
Razorek
Dodano:
15.03.2011 21:45:24
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1