Serwer proxy. Instalacja/konfiguracja WinSock. Konfiguracja ProxyCad

Nie zabieram sie za coś czego zupełnie nie potrafię zrobić ale do tego jestem zmuszony. Wiec prosiłbym o dokładne wytłumaczenie co zrobić. [u]Nie pogardzę screenami [/u]:) Do rzeczy. Mój ISP to neostrada (512). Zrobiłem 'serwer' www.interlude.neostrada.pl :) Potrzebuję serwer proxy aby przez niego łączyć się z innym serwerem. Dowiedziałem się, że potrzebuję WinSock (który muszę zainstalować na serwerze) oraz ProxyCad (i skonfigurować go tak żeby łączyć się z moim serwerem WinSock). Pliki ściągnąłem z http://proxylabs.netwu.com/download.html . A teraz problem, nie potrafię (wogóle się na tym nie znam) zainstalować sock na moim serwerze. Nie wiem jak się za to zabrać. Jak skonfigurować żeby dobrze działał? Czy potrzebny będzie program FTP commander? Co zrobić żeby mój serwer sock łączył się z serwerem o podanym IP, i tym podobne? Następnie konfiguracja ProxyCad. Też mile widziany opisik. Robie to pierwszy raz i naprawdę jeśli bym nie musiał to nie zawracał bym głowy :) Męczę się z tym od dwóch dni i kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże postawić i skonfigurować prosty serwer. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

queb
Dodano:
10.07.2007 23:36:25
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0