Search Plugin do FireFox

Witam Serdecznie!

Zaprzaszm do tesowania search–plugina dla FireFoxa.
Plugin to niezwykly bo obszukuje on nasze ulubione forum ( i nie mam tu na mysli wirus–zone :lol: )

U mnie nie wiem dlaczego nie wyswietla sie ikonka...

Zawartosc archiwum wypakowac do folderu searchplugins
domyslnie C:\Program Files\Mozilla Firefox\searchplugins\

Edit:
Zainstalowac mozna tez prze ten link klikajac w nazwe i pozniej OK (plugin doda sie automatycznie, wszystko dziala ;))

Odpowiedzi: 4

coyote:
Żółty:
Jak ograniczyć wyszukiwanie do konkretnego działu ?? Bo ta wyszukuje na całym forum.

Coś mi się wydaje źe tylko po otrzymaniu wyniku z całego forum ,mógłbyś sobie bezpośrednio w szukajce poprawić i kolejne szukanie zapuścić...A jeśliby chcieć zrobić tak jak mówisz to dla kaźdego podforum trzebaby osobną szukajkę zrobić :)
ps.To tylko moje domysły zobaczymy co autor powie. :wink:


Masz racje – do kazdego podforum – osobna szukajka. Chyba ze jest jakis myk o ktorym nie wiem...
brtx
Dodano
16.07.2005 00:28:54
Żółty:
Jak ograniczyć wyszukiwanie do konkretnego działu ?? Bo ta wyszukuje na całym forum.

Coś mi się wydaje źe tylko po otrzymaniu wyniku z całego forum ,mógłbyś sobie bezpośrednio w szukajce poprawić i kolejne szukanie zapuścić...A jeśliby chcieć zrobić tak jak mówisz to dla kaźdego podforum trzebaby osobną szukajkę zrobić :)
ps.To tylko moje domysły zobaczymy co autor powie. :wink:
maq123
Dodano
15.07.2005 23:09:03
Jak ograniczyć wyszukiwanie do konkretnego działu ?? Bo ta wyszukuje na całym forum.
Żółty
Dodano
15.07.2005 23:05:12
U mnie zato ikonka jest :wink: Fajny pomysł brtx :)
maq123
Dodano
15.07.2005 22:58:46
brtx
Dodano:
15.07.2005 22:44:26
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1