Screen w WinXP – jest cos takiego?

Mam takie pytanko:
W Linuxie istnieje cos takiego jak SCREEN, czyli mozliwosc zostawienia aktywnej sesji po wylogowaniu.
Czy jest moze jakas mozliwosc zmajstrowania czegos takiego w WinXP? Wbudowana funkcja lub jakis program...

Odpowiedzi: 7

xp daje mozliwosc przelacznia uzytkownikow bez wylogowywania sie lub mozesz zablokowac po prostu stacje robocza jesli cos uruchomiles a nie chcesz zeby ci ktos namieszal
mrsit
Dodano
27.08.2002 12:36:23
Hm... mniej wiecej:) Ale kazdy sposob jest dobry :)
Dzienx :)
Alpha
Dodano
27.08.2002 12:08:23
Acha!!! to jush wiem o co ci chodzi!!! Ok jezeli mash status administratora windowsa to przejdz do kont uzywkownikkow i utworz siostrze konto np. z ograniczeniami. Zostaw sobie wlaczony jakis program i teraz przejdz do Start–>wyloguj–>przelacz uzytkownika –>przejdz na konto siostry ––– pobaw sie w konfiguracje i teraz znow powroc ––> start–>wyloguj–>przelacz uzytkownika i teraz widzisz ze na statusie twojego konta jest napis "...ma uruchomionych programow : x , wiadomosci nieprzeczytanych :x " chyba o to ci chodzilo?? :D
B3T0N
Dodano
27.08.2002 12:04:03
Juz tlumacze:
SCREEN to mozliwosc zostawienia sesji w tle. Ona sobie chodzi dalej, kiedy user sie wylogowuje.

Hibernacja nie zdaje egzaminu, poniewaz po ponownym wlaczeniu kompa Winshit chce od razu hasla dla mojego usera – nie ma mozliwosci zalogowania sie jako kto inny. A caly pic polega na tym, zebym mogl sobie zostawic ten program w tle wciaz chodzacy, wylogowac sie i udostepnic kompa siostrze :)

No coz – chyba bede musial poczekac na instalke Linucha :) I tak dzienx za jakakolwiek reakcje :)
Alpha
Dodano
27.08.2002 11:37:49
poprawka: zrzucenie na dysk aktulnego stanu w jakim sie znajduje win XP czyli (czyt. powyzej)
B3T0N
Dodano
26.08.2002 18:17:42
nie wiem dokladnie o co ci chodzi ale moze o hibernacje – czyli zrzucenie na dysk aktualnie odpalonych prog. i potem ich przywrucenie po ponownym uruchomieniu??
B3T0N
Dodano
26.08.2002 18:16:23
nie wiem dokladnie o co ci chodzi ale moze o hibernacje – czyli zrzucenie na dysk aktualnie odpalonych prog. i potem ich przywrucenie po ponownym uruchomieniu??
B3T0N
Dodano
26.08.2002 18:16:23
Alpha
Dodano:
26.08.2002 17:03:11
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1