ścieżka do "Ulubionych" dla IE7

Witam, Vista 64 Premium, IE7. Przeniosłem foldery użytkownika (dokumenty, muzyka, obrazy itp.) na inny dysk (za pomocą Właściwości/Lokalizacja). Robię tak, aby w razie padnięcia systemu lub dysku i konieczności reinstalacji czy formatowania nie tracić plików. W XP było wszystko ok, ale w Viście po tym zabiegu nie mogę dodać dodać stron www do Ulubionych: "Nie można utworzyć "Nazwa strony". Nieokreślony błąd". Jak można wskazać IE zmienioną ścieżkę do folderu "Ulubione"? Dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 4

To jest coś. Jeden pliczek, jedno kliknięcie i działa. Zuch!
Kakol
Dodano
08.10.2008 22:57:52
Jasna sprawa, że się jeszcze nie poddajemy. Spróbuj [url=http://www.winhelponline.com/blog/unspecified-error-when-adding-a-link-to-favorites-in-windows-vista/]tego[/url]
Bobi
Dodano
08.10.2008 08:36:34
Zajrzałem do rejestru. W User Shell Folders ścieżka jest ok (w sumie nowa lokalizacja różni się tylko literą dysku). Wszystkie lokalizacje które zmodyfikowałem mają ścieżki zaczynajace się właściwą literą dysku (te nie modyfikowane mają C), w tym także Favorities/Ulubione. Zajrzałem do Shell Folders, ciut wyżej i tam też jest ok. A do Ulubionych nie można zapisać. Po przywróceniu domyślnej lokalizacji folderu Ulubione wszystko jest ok. No ale chyba nie można się tak poddawać bez walki, nie?
Kakol
Dodano
08.10.2008 02:41:58
Próbowałeś już zmieniać ścieżki w [i]HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders[/i] i [i]HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders[/i]? Wartość [b]Favorities[/b].
Bobi
Dodano
07.10.2008 18:34:20
Kakol
Dodano:
07.10.2008 02:09:37
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1