Ściągnąłem i... PROBLEM :–(

Witam. Ostatnio ściągnąłem za pomocą sieci Bit Torrent Vistę 5270. Jednak napotkałem mały problem... :x

W ogóle cały folder nazywa się Microsoft.Windows.Vista.32Bit.Build.5270.DVD.iNTERNAL–WinBeta–[BTC], jest w nim ok.48 plików po 48 MB co łącznie daje ok. 2 GB ( jest tam takźe coś co jest podobne to instalki). Większą część da się otworzyć Winrar'em, ale co ciekawe w kaźdym pliku o wielkości 48 MB znajduje się plik o wielkości 2,8GB w którym jest... mały dokument tekstowy zajmujący parę kilobajtów. :roll: :?:
NIC JUŻ NIE KUMAM–PROSZĘ O JAKĄŚ POMOC! :!: ! :!:

Odpowiedzi: 14

Juz nie powinno być problemu.
mikemaj
Dodano
31.01.2006 23:11:27
A ten plik na Twoim ftp, to jak mamy oglądać?? Łamać twoje hasło czy jak??
wojtt
Dodano
31.01.2006 17:28:35
Ja przed chwilą zastanawiałem się jak wypalić tą Vistę którą ściągnąłem, na szczęście trafiłem na ten temat, co do wypakowywania to na fat32 to działa, wypakowywałem na tej samej partycji, przed chwilą wypaliłem, zaraz instaluję :P Całe szczęście źe są tacy ludzie jak wujek staszek.
mikemaj
Dodano
31.01.2006 17:01:35
Stalowy Odbyt:
nie boj sie ja napewno sie nie znajde na tej liscie:)

barek:
wypakowales pliki, masz jeden wielki plik o rozmiarze 2gb nie otwieraj go tylko uruchom nero i wypal na plyte
wujekStasek
Dodano
31.01.2006 03:16:32
Niestety, ale chyba nadal do końca nie zakumałem... :lol:

Zmieniłem sobie system plików na NTFS. Ale co dalej?
Mam ten folder z plikami, kazdz ma 48 MB,kadzy ma w sobie drugio plik ktory otwieram za pomoca winrara, po wypakowaniu ma 2 GB, a wsrodku jest tzlko dokument tekstowy readme o tresci
This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system
that supports the ISO–13346 "UDF" file system specification.
barek
Dodano
30.01.2006 22:03:21
wujekStasek:
... ja chce tylko pomoc... a w*rwic tez sie potrafie
Przed taką pomocą przeglądnij regulamin forum. Natomiast co do wk...nia, jest tu podobno taki jeden, co to wk...nych na śniadanie wp...ala. Lista takich wk...nych leźy tu –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=8294
Stalowy Odbyt
Dodano
30.01.2006 21:52:07
"Taki myśliciel i wróźbita jak Ty nie moźe być przecieź tak indolentny." po pierwsze nie szukam tu wrogow wiec nie zaczynaj... ja chce tylko pomoc... a w*rwic tez sie potrafie

po drugie jako ze nie znam tak swietnie tego forum tak jak ty moglbys tutaj wrzucic linka zamiast mnie je*ac
chlopak chce aby mu pomoc wiec nie widze problemu aby powtorzyc jakas kwestie...

zreszta jak znasz odpowiedz na jego pytanie to po prostu powiedz i bedize po temacie...
wujekStasek
Dodano
30.01.2006 20:26:26
wujekStasek – odpowiedzi na Twoje wątpliwości są w ......archiwum.
Zanim kolejne uwagi na temat "innych" poczynisz przyswoić sobie racz treści, o których mowa w tych linkach co to je znajdziesz.
Nie pisz tylko, źe nie wiesz jak te tematy i posty wyszukać. Taki myśliciel i wróźbita jak Ty nie moźe być przecieź tak indolentny.
Rebe
Dodano
30.01.2006 19:45:50
powiem wam szczerze... nie sadze ze wszyscy z was maja wszystkie oryginalne programy, watpie nawet czy macie oryginalnego windowsa a sie tutaj puszycie
potrzebuje chlopak pomocy to trzeba mu pomoc... po to jest to forum a nie po to aby j*bac ludzi

jest to dobra wersja... musisz ja rozpakowac na partycje NTFS /fat32 nie obsluguje takich duzych rozmiarow/ i wypalic jako obraz na plyte dvd

aby rozpakowac otwierasz dowolny plik wybierasz partycje i folder na dysku ntfs i klikasz w winrarze rozpakuj.
nastepnie bierzesz nero lub cos innego i wypalasz...

jak bedizesz mial jakies problemy pomoge...
wujekStasek
Dodano
30.01.2006 19:20:16
barek:
Juź wcześniej zauwaźyłem źe nie ma tutaj pomocnych ludzi (na tym forum), tylko takie ciecie jak JAEO.


Przykro nam, źe isę w swym spostrzeźeniu utwierdziłeś.
moźe w związku z tym dasz sobie spokój z zadawaniem pytań, z których wynika źeś "nie dość źe złodziej, to jeszcze ***"?
Rebe
Dodano
30.01.2006 15:53:30
barek:
znajdzi .


sam zwracasz na czyjes blendy a sam je popelniasz,pisze sie (znajdzie),szukaj szukaj ale watpie w to zeby ktos ci pomogl.
jaeo
Dodano
30.01.2006 15:49:35
Spróbuje jeszcze na innym forum, ale mam nadzieję źe znajdzi się ktoś kto mi pomoźe ("ode mnie" pisze się osobno JAEO).
barek
Dodano
30.01.2006 15:46:36
nie tylko bys odemnie dostal taka odpowiedz,a co do mnnie jesli cos masz pisz na pw,sam jestes ciec nawet krasc nie umiesz.
jaeo
Dodano
30.01.2006 15:43:26
Juź wcześniej zauwaźyłem źe nie ma tutaj pomocnych ludzi (na tym forum), tylko takie ciecie jak JAEO.
barek
Dodano
30.01.2006 15:40:43
barek
Dodano:
30.01.2006 15:24:50
Komentarzy:
14
Strona 1 / 1