schowek z Media Center

Witam wszystkich mam drobny problemik mam viste hom premium i tam jest już systemowo Windows Media Center , a właściwie to chodzi mi o taki szczegół jak nagrywam jakiś film z tv za pomocą media center , to on go nagra ma go w swoim katalogu pod nazwą Nagrania Telewizyjne i jak chce nagrac dany film na DVD to musze go nagrac tylko porzez media center , nie raz przeszukałem cały dysk C i nie umialem go znaleśc ,żeby np. nagrac poprzez nero vizion , czy jest ktoś wstanie powiedziec gdzie właściwie on to zapisuje? Do jakiego katalogu albo pod jaką nawą katalogu on sobie to zapisuje gdzie tego szukac, dzieki za cierpliwośc i życze miłego dnia

Odpowiedzi: 2

Dzięki bardzo za szybką i wmiare trafną odpowiec ,byłeś bardzo ale bardzo blisko wrzuciłem twoje podpowiedzi do wyszukiwania i znalazłem ,prawidłowy skrót do tego chciałem w viscie to C:\Users\Publiczny\Recorded TV teraz w koncu bende mógł nagrywac poprzez nero
malinek
Dodano
30.01.2008 20:40:43
Media Center nagrywa programy w folderze Recorded TV. Nie pamiętam jak to jest pod Vistą, może być odrazu na C: a może gdzieś w C:\Users\nazwa_użytkownika\Recorded TV lub C:\Users\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty\Recorded TV. (chyba że ustawienia Magazynu zostały zmienione) Ja w XP zmieniłem zapisywanie na partycję D i ten folder mam odrazu w D:\Recorded TV. Co do nagrywania tych programów, to faktycznie najlepiej jest nagrywać je poprzez Nero Vision. Niewiele jest programów które obsługują format dvr-ms.
AndrewSpec
Dodano
30.01.2008 18:12:13
malinek
Dodano:
30.01.2008 17:47:01
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1