Schowek w Microsoft Outlook XP

Witam.
Mam taki dziwny problem.
Gdy chcę coś skopiować to nie mogę gdyź schowek MO XP cały czas sam coś zbiera( jakieś elementy), i nie mogę tego zatrzymać w źaden sposób.
Gdy wyczyszczę schowek, on samoczynie ponownie zaczyna zbierać, i tak bez końca pokazuje mi "Element zebrany 24 z 24"i cały czas zbiera i zbiera...
Help my
Sławek.

Odpowiedzi: 7

hihihihi!!!!!!! mam:))))))))) to juz wiem jak wyłączyć zbieranie:) Dzięki chłopaki;)
Pani z dzidą
Dodano
12.06.2003 15:58:01
brtx:
w systray'u (kolo zegara) kiedy jest aktywny schowek, pojawia sie mala ikonka

Poza tym nie zawsze w zasobniku systemowym widać wszystkie. Ale windows juź to ma do siebie... :(

Pozdrawiam
Gagman
Dodano
12.06.2003 15:52:18
Menu: Edycja > Schowek Pakietu Office.

Jesli dalej nie ma ikonki pod podgladem schowka znajdziesz guzik Opcje... i tam bedzie wlaczenie lub wylaczenie tej ikonki.
brtx
Dodano
12.06.2003 15:48:56
Nie mam źadnej ikonki koło zegara:P Łeeee,czemu ja mam zawsze inaczej!!!
Pani z dzidą
Dodano
12.06.2003 15:45:48
No to chyba dobrze ze zbiera... bo jakby kasowal bylo by gorzej. A teraz powaznie;

Schowek Office'a zawsze bedzie pakowal kopiowane rzeczy az do wypelnienia. Przeciez jak cos kopiujemy (Ctrl+C) to poza Officem laduje to w schowku windows, ktory miesci tylko jedna rzecz naraz.
Wiec pakiet office jest tu bardzo ciekawym rozwiazniem. Poza tym by przegladac elementy ze schowka office wystarczy wlaczyc jego podglad i wbierac poszczegolne elementy do wklejania.

Ale jesli Wam to tak bardzo przszkadza, w systray'u (kolo zegara) kiedy jest aktywny schowek, pojawia sie mala ikonka, wtedy prawoklik na nia i wybrac z menu "Zatrzymaj Zbieranie".
brtx
Dodano
12.06.2003 15:38:04
Nie mogę dodać więcej elementów do Schowka pakietu Office.
Być moźe w Schowku pakietu Office znajdują się juź 24 elementy W przypadku kopiowania więcej niź 24 elementów Schowek pakietu Office usunie pierwszy kopiowany element, a następnie pobierze element o numerze 25. Zebrane elementy pozostaną w Schowku pakietu Office aź do momentu zamknięcia wszystkich programów pakietu Office uruchomionych na danym komputerze.

Aby ponownie rozpocząć kopiowanie elementów, usuń niektóre elementy lub kliknij opcję Wyczyść wszystko w Schowku pakietu Office.

Być moźe w Schowku pakietu Office znajdują się duźe elementy W przypadku kopiowania duźych elementów do Schowka pakietu Office dodanie elementów moźe okazać się niemoźliwe, nawet jeśli liczba elementów jest mniejsza niź 24. Jeśli dostępna w komputerze ilość pamięci RAM jest mniejsza niź 64 MB, Schowek pakietu Office moźe zawierać maksymalnie 4 MB danych, natomiast gdy ilość pamięci RAM wynosi co najmniej 64 MB maksymalnie 8 MB danych.

Aby ponownie rozpocząć kopiowanie elementów, usuń niektóre elementy lub kliknij opcję Wyczyść wszystko w Schowku pakietu Office. Jeśli wielkość pojedynczego elementu przekracza 4 MB lub 8 MB, nie moźna skopiować takiego elementu do Schowka pakietu Office.

Być moźe podjęto próbę kopiowania elementu, którego format nie jest obsługiwany Istnieją elementy, których nie moźna skopiować do Schowka pakietu Office Clipboard, poniewaź ich format nie jest obsługiwany.
Gagman
Dodano
12.06.2003 15:36:57
No własnie,mi teź zbiera,choć w sumie ja nigdy nic do niego nie wkładam a on sie ciągle pyta czy opróznic bo juz pełny. No to po co to wszystko źre skoro ja mu nie kaźe. Zero posłuszeństwa, kaźdy robi co chce. Więc ja teź chciałabym wiedzieć czemu on robi takie przekrety:)
Pani z dzidą
Dodano
12.06.2003 15:26:27
skolodziejczyk
Dodano:
03.06.2003 20:51:37
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1