Samoczynne włączenie się komputera

Witam wszystkich, Mam problem z moim komputerem. Mianowicie podczas wyłączenia poprzez start>zamkni lub przytrzymanie przycisku power komputer wyłącza się na chwilę, a następnie ponownie się uruchamia. Natomiast jeżeli wyciągne kabel zasilający, a następnie go podłącze to się sam nie włączy. Nie mam również podłączonego do niego kabla sieciowego. Sprawdziłem również zasilacz poprzez podłączenie innego i problem nadal występuje, co wyklucza awarię zasilacza. Mam świeżo zainstalowaną wersję Windows 7 Professional 64-bit. Konfiguracja sprzętu: Gigabajt GA-G31M-S2L Gigabajt GF 9500 GT Intel Core 2 DUO Quad RAM 3GB

Odpowiedzi: 2

To nie wina windowsa bo poprzednio nic się nie działo...myślalem, że to może jakić wirus i zrobiłem reinstal wszystkich partycji.. windowsa też można wykreślić z listy przyczyn.. ----------------------------------------- Udało mi się naprawić problem, przyczynąbyły ustawienia w biosie .power management:)
qkrzysq
Dodano
25.10.2012 11:11:29
[quote=qkrzysq]Mam świeżo zainstalowaną wersję Windows 7 Professional 64-bit.[/quote]Oryginalną?
XanTyp
Dodano
25.10.2012 07:40:03
qkrzysq
Dodano:
24.10.2012 22:12:21
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1