RSS na CXP

Mam propozycje: moźe na stronie CXP uruchomic kanal RSS (cos w stylu tego na Tweaku). Ułatwiło by to przeglądanie newsów.

Odpowiedzi: 20

EL NINO:
darek_dade:
No i nadal news z 1 kwietnia na najwyźszej pozycji wisi...
Tu masz nowsze –> http://www.onet.pl/

Nie lubie oneta
darek_dade
Dodano
07.04.2005 18:42:07
darek_dade:
No i nadal news z 1 kwietnia na najwyźszej pozycji wisi...
Tu masz nowsze –> http://www.onet.pl/
EL NINO
Dodano
07.04.2005 03:15:50
No i nadal news z 1 kwietnia na najwyźszej pozycji wisi... Moźe się umówicie z jakimś serwisem źe będziecie od niego newsy kopiować...
darek_dade
Dodano
07.04.2005 02:48:08
Witam

Ja jestem za RSS dotyczącym nowych tematów na forum, gdzie np byłaby opcja wyboru jeszcze z jakiego działu forum chcę pobierać nagłówki.

Pozdrawiam
run_DNA
Dodano
05.04.2005 17:14:31
Forum nie ma być storną główną :). Ja np wchodze na forum od razu z linka z którego podałem wszędzie, a nie głowna –> forum, bo i tak nie ma nic ciekawego na głównej. Info o programach? Nie oszukujmy się dość mało tego. Dział Download jest obszerny. A mówiąc to czy na stronie coś się dzieje nii chodzi mi o to źe jest duźo odsłon, tylko czy są częste aktualizacje (dodawanie newsow, porad, opisów, plików) Dziwi mnie to źe np w takim serwisie nie ma jeszcze porad typu jak przyspieszyć windowsa...

PS
Dziś jest 5 a ostatni news jest z pierwszego... aha no i krótkie one niesamowicie...
darek_dade
Dodano
05.04.2005 04:45:12
darek_dade:

Ale po co jezeli na glownej nie pojawia sie nic nowego?


sorry, zle cie zrozumialem.
Na stonie głównej pojawiają się newsy, nie ma tak, źe nic sie nie dzieje. Po za tym jest tam info o nowych programach i uaktualnieniach.
A pomysł aby Forum było stroną główną jest absurdalny. Przecieź CXP to nie tylko Forum, nie wiem jak sobie wyobraźasz, aby userzy dopiero z Forum wchodzili na inne strony.
Forum generuje ok 30% – 35% ruchu na CXP, więc stwierdzenie, źe nigdzie oprócz forum się nic nie dzieje – jest błędne.
Kuba
Dodano
05.04.2005 03:09:09
Ja jestem za kanałem RSS dla CXP :wink:
Tylko źeby newsy były publikowne częściej :wink:
Kacper M.
Dodano
05.04.2005 00:23:08
Kuba:
darek_dade:
No i wlasnie o to chodzi :/
Zrobcie cos z samym serwisem aby forumowicze chodzili na forum zaczynajac od strony glownej (a nie http://forum.centrumxp.pl )


przeciz zasze mozna wejsc na www.centrumxp.pl , nie?

Ale po co jezeli na glownej nie pojawia sie nic nowego?
darek_dade
Dodano
04.04.2005 20:53:36
darek_dade:
No i wlasnie o to chodzi :/
Zrobcie cos z samym serwisem aby forumowicze chodzili na forum zaczynajac od strony glownej (a nie http://forum.centrumxp.pl )


przeciz zasze mozna wejsc na www.centrumxp.pl , nie?
Kuba
Dodano
04.04.2005 20:31:17
Mrówek:
darek_dade:
Mrówek:
darek_dade:
BTW, stronie przydałoby się więcej newsów. Ja mam wraźenie, źe jedyna tętniąca źyciem część portalu to forum...


Ja mam na to inne spojrzenie ;)
Lepiej mniej i porządnie, niź za duźo i do kitu :)

No OK, ale nie jeden news na kilka dni...


Jeden na kilka dni to faktycznie mało ;)
Zresztą ja za bardzo nie wiem, jak często newsy są w witrynie, bo odwiedzam tylko forum... serwis tylko sporadycznie ;)

No i wlasnie o to chodzi :/
Zrobcie cos z samym serwisem aby forumowicze chodzili na forum zaczynajac od strony glownej (a nie http://forum.centrumxp.pl )
darek_dade
Dodano
04.04.2005 19:03:52
darek_dade:
Mrówek:
darek_dade:
BTW, stronie przydałoby się więcej newsów. Ja mam wraźenie, źe jedyna tętniąca źyciem część portalu to forum...


Ja mam na to inne spojrzenie ;)
Lepiej mniej i porządnie, niź za duźo i do kitu :)

No OK, ale nie jeden news na kilka dni...


Jeden na kilka dni to faktycznie mało ;)
Zresztą ja za bardzo nie wiem, jak często newsy są w witrynie, bo odwiedzam tylko forum... serwis tylko sporadycznie ;)
Mrówek
Dodano
04.04.2005 01:52:27
Mrówek:
darek_dade:
BTW, stronie przydałoby się więcej newsów. Ja mam wraźenie, źe jedyna tętniąca źyciem część portalu to forum...


Ja mam na to inne spojrzenie ;)
Lepiej mniej i porządnie, niź za duźo i do kitu :)

No OK, ale nie jeden news na kilka dni...
darek_dade
Dodano
04.04.2005 01:40:54
darek_dade:
BTW, stronie przydałoby się więcej newsów. Ja mam wraźenie, źe jedyna tętniąca źyciem część portalu to forum...


Ja mam na to inne spojrzenie ;)
Lepiej mniej i porządnie, niź za duźo i do kitu :)
Mrówek
Dodano
04.04.2005 01:23:27
BTW, stronie przydałoby się więcej newsów. Ja mam wraźenie, źe jedyna tętniąca źyciem część portalu to forum...
darek_dade
Dodano
04.04.2005 01:06:53
U mnie zaznaczone są wszystkie, które zostały napisane przez wszystkich innych uźytkowników oprócz mnie od ostatniej mojej wizyty. A dodanie forum do ulubionych to nie jest aź tak strasznie skomplikowana czynność. Ja nikogo nie przekonuje źe ten pomysł jest głupi ale bez niego da sie źyć.
A zresztą róbta co chceta... :wink:
Damianos
Dodano
03.04.2005 23:11:28
gusioo:

Ee po to źeby nie wchodząc na forum zobaczyć nowe posty :?:


Ale jak chcesz zobaczyc nowe posty skoro nowe dla mnie a nowe dla ciebie to nie to samo ?

Licza sie nowe – czyli takie jakie powstaly od czasu twojego ostatniego logowania sie, ktore to jest inne dla kazdego uzytkownika.
mrsit
Dodano
03.04.2005 19:44:26
Damianos:
Ale przecieź nowe posty są zaznaczone kolorkiem. To po co to RSS.

Ee po to źeby nie wchodząc na forum zobaczyć nowe posty :?:
Anonymous
Dodano
03.04.2005 19:29:48
Ale przecieź nowe posty są zaznaczone kolorkiem. To po co to RSS.
Damianos
Dodano
03.04.2005 19:28:48
Myśle źe jeśli wogóle miałby powstać to rss topiców,a co do nwesów to darek_dade ma rację.
maq123
Dodano
03.04.2005 18:50:12
RSS czego?
newsów na stronie głównej, nowych topików, postów, uaktualnień, programów?
Kuba
Dodano
03.04.2005 02:38:47
IcY
Dodano:
02.04.2005 14:28:57
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2