Rozpoczęcie sesji zdalnego sterowania komputerem

Zapraszamy do komentowania artykułu: Rozpoczęcie sesji zdalnego sterowania komputerem.

Odpowiedzi: 2

To jest publikacja ze strony Microsftu. Zapraszam do działu z Artykułami, gdzie sa nasze autorskie publikacje.
Komentarz
Dodano
12.06.2006 00:47:44
Pomiędzy podaniem lub przepisaniem informacji a podaniem rzetelnej informacji jest subtelna różnica. Opis jest może i poprawny ale pozbawiony istotnych dla użytkownika szczegółów. Co to znaczy "...wpisz odpowiednią nazwę dla swojego komputera..."? No dobrze, jeżeli pracuję w lokalnej sieci to proste, ale jeżeli jestem w innym mieście? A skąd niby użytkownik ma wiedzieć, jak ma znaleźć komputer kolegi 500 km od siebie? Guzik prawda z tym wpisaniem nazwy... Wiele osób obecnie siedzi w lokalnych sieciach pod adresami typu 192.168.0.x albo 10.0.0.x. I co dalej? Może jakiś konkretny przykład poza enigmatycznym "odpowiednią nazwę"? No tak, trzeba wziąć odpowiedni olej i wlać do tego silnika. Wszystko jasne :) Cóż, autor nie wysilił się zbytnio. To jest właśnie przykład braku dokładności w informowaniu. Bo cała reszta prawie tak samo brzmiąca jest w pomocy technicznej każdego XP. Dlatego takie "odbębnione" artykuły trochę mnie deprymują, bo przecież wszedłem tu żeby zaczerpnąć kompetentnej wiedzy...
Komentarz
Dodano
12.06.2006 00:18:28
CentrumXP.pl
Dodano:
12.06.2006 00:18:28
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1