Rozkodowanie chm do źródła w którym można wyszukiwać

Dzień dobry Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i jako prace inżynierską postanowiłem napisać wyszukiwarkę do plików chm. czyli wrzucamy pliki chm do katalogu uruchamiamy mój program i wyszukujemy podane słowa kluczowe. Prace będę pisał w C#. Tutaj pojawia się pierwszy problem a mianowicie myślę że w programie będzie trzeba pobrać każdy plik chm a następnie przekanwertować go do jakiejś formy textowej w której możliwe by było wyszukiwanie. W tej kwestii proszę o pomoc. czy ktoś wie jak to zrobić, lub wie gdzie mogę znaleźć specyfikacje chm i na jej podstawie napisać dekoder, jestem otwarty również na inne propozycje rozwiązania tego problemu. Dziękuję i niecierpliwie czekam na odpowiedzi.

Odpowiedzi: 3

Dziękuję za szubką odpowiedź i za pomoc a błąd w temacie już poprawiłem :) [ komentarz ma na celu podziękowanie i nie wnosi nic nowego do tematu może zostać usunięty przez Moderatora ]
Codename2501
Dodano
14.10.2007 21:26:58
Pewnie znasz klasę Regex,do wyszukiwania musisz użyć metody z tej klasy. P.S. Szczerze co do .chm nie mam pojęcia i nie mam bardzo czasu szukać i się dowiedzieć.
Sfinks
Dodano
14.10.2007 17:46:13
Np [url]http://www.google.pl/search?hl=pl&q=chm+file+format&lr=[/url] - trzeci link PS Nie przynoś wstydu Politechnice - taki byk w temacie ;)
Żółty
Dodano
14.10.2007 16:48:55
Codename2501
Dodano:
14.10.2007 16:41:13
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1